KAPALI 2013 Model 5.25 xdrive m sport vs e250 4 matic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matruk38

Taklacı Güvercin
1 Şub 2017
13
2
295
Beyler düşünmekten kafayı yiyicem bu işin içinden çıkamıyorum sizden isteğim aşağıda maddeler halinde yazdığım soruları bütün zevkiniz o markaya olan tutkunuzu bırakıp adaletli bir şekilde cevap vermeniz bu arada aracı babam kullanıcak yaşı 45

1-) Bmw alırsak Mercedes' e göre konfordan kaliteden ödün verirmiyiz? benim düşüncem bmw daha kaliteli
2-) 45 yaşındaki bir adama bmw uygun olur mu
3-) En önemlisi de bu sanırım bmw mercedes e göre daha çok sıkıntı masraf çıkarır mı
4-) Sizin ek olarak söylemek isterseniz lütfen bilgilerini esirgemeyiniz

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,291
1
9,443
4,970
kocaeli
Arkadan itiş kullanmak karda vb. Problem olur diye dusundugunuzden 4ceker bakıyorsunuz galiba ama önden çekişli de öyle bir problem olacağını sanmıyorum

Zaten arkadan itişli de olsa güvenlik donanımları var kolay kolay problem olmaz .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rozoroz765

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
16
23
595
Mercedes ve bmw arasındaki farklılıkları artık herkes biliyor o yüzden bahsetmeyeceğim. Kişisel zevkleri bir tarafa bırakın demişsiniz ama bence şu iki araç arasında kalınca tam da zevkler ön plana çıkıyor ve yönlendiriyor. Şahsen benim babam Mercedes de kullandı bmw de ve birkaç sene önce zevkine bağlı kalarak bmw aldı, şu an da 55 yaşında severek kullanıyor. İlla ki yaş ilerleyince Mercedes alınmalı diye bir kaide de yok. Yani diyeceğim o ki iki araca da baksın hangisi hoşuna gidiyorsa onu alsın

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Mercedes ve bmw arasındaki farklılıkları artık herkes biliyor o yüzden bahsetmeyeceğim. Kişisel zevkleri bir tarafa bırakın demişsiniz ama bence şu iki araç arasında kalınca tam da zevkler ön plana çıkıyor ve yönlendiriyor. Şahsen benim babam Mercedes de kullandı bmw de ve birkaç sene önce zevkine bağlı kalarak bmw aldı, şu an da 55 yaşında severek kullanıyor. İlla ki yaş ilerleyince Mercedes alınmalı diye bir kaide de yok. Yani diyeceğim o ki iki araca da baksın hangisi hoşuna gidiyorsa onu alsın
Bmw'nin direksiyonu eskisi gibi sert değil herkes rahatlıkça sürebilir

Gökay

Profesör
8 Eyl 2016
53
57
1,010
Öncelikle bu iki ilandaki araçta alınmaz.Bmw hor kullanıldığı belli.Bence 2.el Bmw bakılıyorsa ilk sahibinden ilanlar bulmak gerekir.Mercedes ise ithal araç yani bayi çıkışlı değil ben bayi çıkışlı olmayan aracı almam şahsen.Soruna gelirsek Bmw'nin motoru kağıt üzerinde zayıf gözüksede Mercedes'in motoru çok eski hatta tedavülden kalktı.Hemde yaklaşık 200cc için fazla vergi ödemek hoş değil.Ancak baban için konfor düzeyi olsun,rahatlığı olsun Mercedes'te daha rahat eder.Ayrıca 4matic yani awd.Tutuş olarak olumlu etkileyecektir.Sonuçta baban caddeden caddeye yanlaya yanlaya dolaşmayacak.Bu kriterler göz önüne alınıp karar verilmesi mantıklı.

arabaların ikiside 4 çeker xdrive in 4 matic in ne olduğunu bilmeyen adam gelmiş saygı düşkünlüğü yapıyor kibirli herif. adam genel ortalamayı 20 civarı düşündüğü için kardeşim diyebilir sana bir saygısızlık yapmamış, bende kardeşim diye yazabilirim burdaki çoğunlukta öyle. kimse kimsenin net yaşını bilemez. ayrıca seni terslememişde. bana saygı göstereceksiniz ben sizden büyüğüm! demek için yazmış gitmiş adam. zaten çocukta seni sallamamış cevap verme gereği bile duymamışta ben çok uyuz oldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım