KAPALI 2014 sonrasi Auris sahiplerinin fikirlerine ihtiyacim var.

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
2015 sonrasi makyajla aurise gelen krom far ustu citalari felan begenmedigim icin 2014 yada 2015 makyajsiz auris lere gonlum kayiyor, hem butce hemde sorunsuzluk olarak benim icin tatminkar duzeyde.

2014 sonrasi auris sahipleri iyi/kotu vb tecrubelirini paylasirsa memnun olurum. Bebim icin degerli bilgiler.

Atmosferik olmasiyla ilgili bir kaygim yok, bu sebeple zaten turbo bir motor arayisimda yok. Bu yondeki tavsiyeleri elbette dinlerim ama tercihimi etkileyecegini sanmiyorum .

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
2015 sonrasi makyajla aurise gelen krom far ustu citalari felan begenmedigim icin 2014 yada 2015 makyajsiz auris lere gonlum kayiyor, hem butce hemde sorunsuzluk olarak benim icin tatminkar duzeyde.

2014 sonrasi auris sahipleri iyi/kotu vb tecrubelirini paylasirsa memnun olurum. Bebim icin degerli bilgiler.

Atmosferik olmasiyla ilgili bir kaygim yok, bu sebeple zaten turbo bir motor arayisimda yok. Bu yondeki tavsiyeleri elbette dinlerim ama tercihimi etkileyecegini sanmiyorum .
Şanzıman sizin modellerde 6.nesil multidrive s iken makyajsızlarda 5.nesil kullanılıyor.Bir de orta ekran işlemcisi zayıf kalıyor makyajlıya göre.Onun yerine tampon ızgarası ya da direk tampon değişimi olabiliyorsa onu yapabilirsiniz

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Bu arada on oanjur baya farkli 2015-2016 arasinda, far yaopilarida oyle gozukuyor.
Acaba pancur degisimi mumkun olabilecekmi suphe duydum su an.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,898
26,286
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Far yapıları değişik gibi duruyo. Eğer farlar değişikse çamurluk, kaput, tampon da değişiktir. Aracın teknik bilgilerine hiç hakim değilim ama makyaj boşa değildir mekanik olarak iyileştirme vardır ki öyle demişler zaten bütçe yettiği sürece zorlamazdım ben makyajsızı. Ama işimi görür derseniz de direkt makyajsız alın fiyat farkı varsa.

Bu arada ben makyajlıya da makyajsıza da sahip değilsiniz ikisinin arasında kalmışsınız diye anladım, arkadaşlar siz makyajlıya sahipsiniz diye anlamışlar galiba. Yanlış anlayan bensem yorumumu dikkate almazsınız :)

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Her ikisinede sahip degilim, ilk mesajda acikca yazdigimi dusunmustum. Sahip olmak icin tercihimi 2014-2015 den yana kullanmak istiyorum 2016 ile gelen makyaji begenmedigimden. Bu sebeple makyajli yada makyajsiz auris sahiplerinden deneyim rica ettim.

Panjur degisimini arastiricam ama cok mumkun gozukmuyor sanirim.
2013-2015 arasi far yapisi ayni. 2016 da makyajla degisiyor. Tamponda degisiyor, kaputta degisiyordur eminimki.

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,898
26,286
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Her ikisinede sahip degilim, ilk mesajda acikca yazdigimi dusunmustum. Sahip olmak icin tercihimi 2014-2015 den yana kullanmak istiyorum 2016 ile gelen makyaji begenmedigimden. Bu sebeple makyajli yada makyajsiz auris sahiplerinden deneyim rica ettim.

Panjur degisimini arastiricam ama cok mumkun gozukmuyor sanirim.
Far yapıları değişik gibi duruyo. Eğer farlar değişikse çamurluk, kaput, tampon da değişiktir. Aracın teknik bilgilerine hiç hakim değilim ama makyaj boşa değildir mekanik olarak iyileştirme vardır ki öyle demişler zaten bütçe yettiği sürece zorlamazdım ben makyajsızı. Ama işimi görür derseniz de direkt makyajsız alın fiyat farkı varsa.
O zaman ben doğru anlamışım, dediğim gibi çok anlayamadım fotoğarflardan ama yapı değişikse birçok parçanın değişimi gerekecektir. Araştırdıktan sonra buraya yazıp bilgilendirirseniz seviniriz

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Masrafli bir durum oldugu asikar, ustelik araca deger katmaktan ziyade degerinide dusurecektir bunca degisim.

Makyajli ve makyajsiz iki auris bulup deneyimlemek lazim. Toyota ileri gidecegine 2016 makyajiyla geri goturmus gorunumu resmen :) sahsi fikrim elbette

Krom her zaman modern durmuyor.

Son düzenleme:

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Manuel alacaksanız makyajsız alın. Makyajsız Auris ve makyajlı full Corolla ikisinide kullandım. Gösterge grubu dışında herhangi bir iyileştirme göremedim iç mekanda. Makyajsızda orta multimedia ekranı bana daha kullanışlı geldi herhangi bir problemde yaşamamıştık

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Manuel alacaksanız makyajsız alın. Makyajsız Auris ve makyajlı full Corolla ikisinide kullandım. Gösterge grubu dışında herhangi bir iyileştirme göremedim iç mekanda. Makyajsızda orta multimedia ekranı bana daha kullanışlı geldi herhangi bir problemde yaşamamıştık

Alirsam otomatik dusunuyorum, yil oldu 2019 manuel sevdasini bitireli 10 yildan fazla oldu.

Bu arada corolla auris kiyasi ne kadar dogru emin degilim. Makyajli auris ile corolla ayni ic mekanami sahipler?

Aurisin makyajli ve makyassiz farki onemli ic mekan, mekanik ve teknolojik olarak. Dis gorunum olarak gonlum makyajsiz 2015 auris diyor.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Alirsam otomatik dusunuyorum, yil oldu 2019 manuel sevdasini bitireli 10 yildan fazla oldu.

Bu arada corolla auris kiyasi ne kadar dogru emin degilim. Makyajli auris ile corolla ayni ic mekanami sahipler?

Aurisin makyajli ve makyassiz farki onemli ic mekan, mekanik ve teknolojik olarak. Dis gorunum olarak gonlum makyajsiz 2015 auris diyor.
Ön göğüs bire bir aynı diye biliyorum. Mekanik olarak iyileştirme var mı hiç bir fikrim yok. Fiyat farkı ne durumda oda önemli bir detay ?

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
2014-2015 fiyat olarak denk. Kozmetik durum fiyat farklari mevcut. 2016 makyaj sonrasi dogal olarak daha yukarda.

Sinistra

Elit Apaçi
16 May 2019
69
36
970
43
Marka
Volkswagen
Kesinlikle makyajlı kasayı öneririm işciliğinde bile fark olduğunu düşünmekteyim.
Ayrıca konsoldaki multimedia ekran daha iyi ve izolasyonda da bi miktar iyleştirme var ayrıca led stop lambaları ve mercekli farlarda var diye biliyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım