AÇIK 2016 Peugeot 308 1.6 BlueHDI 120 HP EAT6 Allure sürekli Adblue doldurun uyarısı hk.

x.n

Senkromeççi
16 Nis 2024
11
0
60
38
İstanbul
Marka
Peugeot
Herkese merhaba.

Aracım Peugeot 308 1.6 BlueHDI 120 HP EAT6 Allure. Aracı yeni aldım. Aldığımdan beri her 100-200 km de bir depo dolu olduğu halde Adblue eksik doldurun 2400km yazıyor. Adblue sistem arızası vermiyor. Motor arıza ışığı yakmıyor. Doldurun uyarısı veriyor. Fakat her uyarı verdiğinde depo dolu durumda buluyorum. En son uyarıyı verdiği zaman akşam bir su bardağı kadar Adblue eklemiştim (Daha fazlasını almadı. Yani depo doluydu.) sabah aracı çalıştırdığım zaman arıza gitmişti. Bugün yine doldurun uyarısı aldım ve bu 3. uyarı oldu. Tahminim deponun şamandırası takılı kalıyor ya da düzgün çalışmıyor. Satıcı iyi niyetli ve masrafı karşılayacağını söylüyor. Yeni deponun maliyeti belli ve o masraflara gerek yok. Depoyu sorunsunsuzca tamir ettirebileceğim bir yer önerir misiniz? İnternette yaptığım araştırmaların hepsi Eskişehir'de bir servisi işaret ediyor. Siz ne yapmamı tavsiye edersiniz?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım