2020 Corolla Led Far Önerisi

Brht711

Birhat Görücü
Taklacı Güvercin
19 May 2021
8
8
295
Ankara/Çankaya
Marka
Toyota
Öncelikle iyi günler araç 2020 Model Toyota Corolla Dream paket farlar mercekli led uyumlu sadece led lamba önerisi lazım aracına uygulayan ve memnun kalanlar öneride bulunursa sevinirim.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,039
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Ben bizim Terios'un mercekli farları için Philips Ultinon Essential Led tercih ettim.Fiyat olarak bir tık pahalı fakat aydınlatma olarak gerçekten çok tatmin edici.Fansız olması sayesinde seste çıkarmıyor,uzun ömürlü de olacağını düşünüyorum 5 yıl garanti veriyor,ben şahsen bunu tavsiye ederim.Photon Duo da denedim fakat teki sadece 1 saat yanık kalmayla bozulunca markadan soğudum.Zaten Duo ile Ultinon kıyaslanamaz,Ultinon fark atıyor

Son düzenleme:

kazim4444

Kazım AYDIN
Profesör
3 Şub 2017
200
246
1,235
23
Marka
Audi
Uzunlar için photon supreme 3 plus kullanıyorum. Gayet memnunum aydınlatmasından, uzun yolda ciddi farkettirdi. Fiyatı bi tık fazla bütçeniz varsa bi tık üstü mono idi sanırım ona da bakılabilir.
Düzenleme: bi üst modeli milestone imiş.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım