2021 Polo'nun kronik sorunları

TrigerKayışı

Atakan
Düz Yol Gazcısı
26 Haz 2021
33
14
195
26
Sarıyer
Marka
Volkswagen
Selamlar, yaklaşık 3 ay önce 1.0 80HP atmosferik Trendline Polo aldık. Şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım fakat arabayı yıkarken bir abi yaklaşıp yeni kasa poloların bagaj kısmındaki su kanallarında sıkıntı olabileceğini ve suyun stepne havuzunda birikip uzun vadede çürüme yapabileceğini söyledi. Böyle bir şey yaşayan var mı ya da başka bir kronikle karşılaşan?

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,764
3
9,703
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ha bide yeni pololarda ben hiç öyle bir şey duymadım , ama kışa girerken kafanıza çok takılırsa servise danışın araç sıfır olduğundan zaten ilgileneceklerdir :)

MK-7

egehan atici
Taklacı Güvercin
9 Ara 2020
30
254
435
23
tekirdağ
Marka
Volkswagen
Selamlar, yaklaşık 3 ay önce 1.0 80HP atmosferik Trendline Polo aldık. Şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım fakat arabayı yıkarken bir abi yaklaşıp yeni kasa poloların bagaj kısmındaki su kanallarında sıkıntı olabileceğini ve suyun stepne havuzunda birikip uzun vadede çürüme yapabileceğini söyledi. Böyle bir şey yaşayan var mı ya da başka bir kronikle karşılaşan?
Bu sorun genel olarak vag grubun bazı araçlarında oluyor benim golfüm de oldu geçen kış her yıkadığım da dolma oluyordu 4,5 ay böyle devam etti kendi kendine düzeldi sorun. Aracım golf 1.6tdi 2014 243 binde

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım