KAPALI 205 gti alınır mı?

TheTurkishStig

Asfalt Kurutucu
18 Ocak 2018
66
35
520
arkadaşlar öğrenciyim kendime az yakan çok kaçan birşeyler arıyorum açıkcası bütçem de pek yok ailemi de zorlamak istemiyorum. Yıllardır ailemin aracını kullanıyorum okula gitmek için ama biraz daha eğlenceli birşeyler arıyorum.
PEUGEOT 205 GTI 1.6İlan No: 639439752
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-205-gti-1.6-639439752/detay
Bu ilanı gördüm fiyatı iyi belki ailemin kanına girebilirim almak için ama merak ediyorum bu araba beni üzer mi , forumda illa ki tanıyanlar vardır diye düşündüm sizlere sorayım dedim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
öğrenci adama gelmez. mezun ol, iyi gelirin olsun, ondan sonra düşünmeye başla.
Edit:
biraz açayım: Bu tarz hothatch veya warmhatch tarzında bir araba, bu yaştan sonra gündelik kullanıma gelmez. Neredeyse ayda bir yüksek masraflı arızalar çıkarabilecek potansiyele sahip olur. Masrafını geçtim, bu arızaların cana kast edenleri de olabilir. Yürüyenden veya fren sisteminden bir parça, ömrünü beklenmedik şekilde seyir halinde doldurursa büyük sıkıntı çıkarır. O yüzden bu araca alacak kişinin kendi garajına sahip olup, hafta sonları bütün aksamları bizzat kendi kontrol edip öyle yürütmesi gerekir.

Son düzenleme:

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,731
6,811
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
205 GTI çok keyifli bir araba ona kimse bişey demez herhalde ancak artık modern klasikler arasına girmiş bir araç. Her ne kadar bu 1.9 için geçerli olmuş olsada, bu durum parça bulunmasına ve fiyatlarına fazlasıyla yansıyor. Burak Ertem örneğini verecektim bende ama zaten söylenmiş :D

Bu araçlar düşük bütçe araçları olmaktan çıkıp, artık yüksek bütçe keyif araçlarına dönüştüler.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Skoda favoritle flash arasında gidip geliyorum ben de :D ikisi de düşük bütçeye ideal galiba ben bir yıl daha düşüncem :D

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Flash s alınır ya. Hele 2. Sahibi memur dan falan olacak. Bir slx fan takacaksin. Bitti işte. Bir de spor yayı va bulunabilirse çok güzel olur veya bilemiyorum çok yüksek bazıları. Manavgatta bir tane var 2021 muayneli ses sistemli falan. 10800 yazmış. Aga düşününce taunustan mantıklı araba. Bizim arabada hala muayne yok ses sistemi yok yakıt 2 katı Flashın. Vs vs

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,863
26,212
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Flash s alınır ya. Hele 2. Sahibi memur dan falan olacak. Bir slx fan takacaksin. Bitti işte. Bir de spor yayı va bulunabilirse çok güzel olur veya bilemiyorum çok yüksek bazıları. Manavgatta bir tane var 2021 muayneli ses sistemli falan. 10800 yazmış. Aga düşününce taunustan mantıklı araba. Bizim arabada hala muayne yok ses sistemi yok yakıt 2 katı Flashın. Vs vs
Murat 131 (1.6 5vites doğan olanlar) favorit ve flash (s şart değil benim için) seçeneklerim var yaz sonu falan bütçeyi ayarlayabilirsem bunlar arasından temiz bulabildiğimi almayı düşünüyorum zaten 2. Sınıfa geçmiş olcam okul bitene kadar yeter bana

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Murat 131 (1.6 5vites doğan olanlar) favorit ve flash (s şart değil benim için) seçeneklerim var yaz sonu falan bütçeyi ayarlayabilirsem bunlar arasından temiz bulabildiğimi almayı düşünüyorum zaten 2. Sınıfa geçmiş olcam okul bitene kadar yeter bana

Oraya Lada Samara da sıkıştır. Onların da temizi iş yapar.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,863
26,212
5,720
Ankara
Marka
Skoda
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım