235 50 17 Yaz Lastiği Tavsiyesi

1593575

Profesör
8 Eyl 2016
71
96
1,010
Ankara
235 50 17 yaz lastiği alacağım. Senelik en fazla 12bin km yapıyorum. Tavsiye edebileceğiniz marka model var mıdır?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şimdi merak edip sitelerine bakıyorum da, sizin ebat biraz değişik, her modelde bulunmuyor. Bulduklarımdan yazacağım.
.
Bütçe yüksekse Continental UltraContact, Michelin PilotSport PS2, Pirelli Cinturato P7, Hankook Ventus Prime4 (aralarında favorim Hankook)
,
Makul bütçeler için Falken Ziex ZE310 Ecorun (Michelin PilotSport'ların yerine almıştık, halihazırda kullanıyoruz, memnunuz)

1593575

Profesör
8 Eyl 2016
71
96
1,010
Ankara
Şimdi merak edip sitelerine bakıyorum da, sizin ebat biraz değişik, her modelde bulunmuyor. Bulduklarımdan yazacağım.
.
Bütçe yüksekse Continental UltraContact, Michelin PilotSport PS2, Pirelli Cinturato P7, Hankook Ventus Prime4 (aralarında favorim Hankook)
,
Makul bütçeler için Falken Ziex ZE310 Ecorun (Michelin PilotSport'ların yerine almıştık, halihazırda kullanıyoruz, memnunuz)
.
,
Bu ebatta Karşılaştırma sitelerinde yazdıklarınız çıkıyor.Fiyat performans olarak Hankook ventus prime4 gibi geldi bana 2400 fiyat aldım.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu ebatta Karşılaştırma sitelerinde yazdıklarınız çıkıyor.Fiyat performans olarak Hankook ventus prime4 gibi geldi bana 2400 fiyat aldım.
Ben karşılaştırma sitelerine de güvenmedim, direk kendi sayfalarına girip baktım. Keşke güvenseymişim, zaman kaybıymış, bire bir doğru çıkartmışlar :D Fiyat maalesef normal.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım