3 büyükler sizin tercihiniz?

audi mercedes bmw ????

• audi

• mercedes

• bmw

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Jaguar ve volvoyu da eklemek gerek. Simdi jaguar xe, xf, volvo s90 gibi araclar varken bu iki markayi eklememek olmaz diye dusunuyorum. Bunlar olsa diger uc secenege pek bakmam. Bu uc secenek icindende mutlaka modele gore karar veririm, direkt sunu alirim diyemem.

BatuhanSks

Profesör
9 Kas 2016
179
186
1,185
Opel ☺️ 3 markanında yeri ayrı Mercedes tam babam için orta yaşlı sol şerit adamı, Audi tam annemlik sade hoş tasarımıyla hanım efendi arabası , BMW ise tam benlik türlü modifiyenin yakıştığı tabiri caizse cadde yancılığını seven sert mizaçlı bir araba.

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
Adam basitçe bir soru sormuş. 3 markadan birini seçin demiş. Cevaplar: 3 marka dışında ne ararsan var. Zaten arkadaş Dünya'nın en "iyi" markaları bunlar diye bir şey de söylemiyor.

aydingokce

Profesör
11 Eyl 2016
85
187
1,060
Kendim BMW kullanıcısıyım ama bu BMW'ci olduğum anlamına gelmiyor. Hepsinin (modeline bağlı olarak) sevilecek tarafı olduğunu düşünüyorum. Hangisine sahip olsam keyifle ve zevkle kullanırım.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Audi ve Mercedes'in yeri ayridir benim gonlumde.Ikisinden birini sececek olsam biraz zor olur :) .Bmw'nin cesitli modellerini de kullandim ama bir turlu isinamadim, benim dinamiklerime uymuyor

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hadi diğer bütün arabaları geçtim volvo neden yok ? size göre en iyi bu 3ü araplara göre en iyisi toyota ruslara göre lada. E o zaman burda bireyler arasında farklı görüşler gelmesine şaşırmamanız gerek neden tepki gösteriyorsunuz ki ?

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hocam siz en iyisi başlığı 3 büyük Almanlardan hangisi diye değiştirin kavga çıkmasın sonra :D

maximaorhanisback

Profesör
22 Ara 2016
620
1,601
2,470
34-54
Bence şu ana kadar kavga çıkmaması bile çok büyük bir başarıdır :D
Bimmer mod on

Cevabım tabii ki en güzel, en hızlı, en konforlu, en prestijli, en haysiyetli, en az arıza veren, en çok sevilen, en çok bilinen, en çok yavru aldıran, en çok yanlayan, en çok kazandıran, en dürüst marka olan BMW...

Bimmer mod off

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Hocam zaten tam çıkıyordu bilidğiniz şahısdan dolayı müdahale ettik hikmet kara sağolasın
Screenshot_20161228-184525.png
Screenshot_20161228-184516.png

Türklerin en çok ilgi gösterdiği araç bmw audi mercedes en çok bindiği vw renault (3.yü hatırlamıyorum)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Açıkcası içinde arabaya nasıl baktığına da bağlı kimi insanlar konforlu arabalara Cadillac-Mercedes-Lexus-İnfiniti'de ki gibi süspansiyona hasta, ama ben açıkcası virajda iken gövdenin sağa sola salınmasından kötü bir şey düşünemiyorum bu nedenle BMW.Belki yaşlanırsak Mercedes.:D.Audi de ise notasını-karakterini bulmak pek kolay değil. o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım