KAPALI 30000tl civari temiz arac

babutcutfk

Asfalt Kurutucu
1 Ocak 2019
18
9
595
Herkese mutlu yıllar. İlk aracımi almak için uğraşıyorum. Araçlardan pek anlamam da siz sayın sitedeki arkadaşların yardımlarıyla bir araç almak istiyorum. İstediğim araç eski model olmaması(efsane olanlar) hb sedan farketmez temiz ve güzel olmasını istiyorum. Araçtan pek anlamadığım için bana arıza vermemesini istiyorum.
Şimdiden yardımcı olacak tüm arkadaşlara teşekkür ederim

babutcutfk

Asfalt Kurutucu
1 Ocak 2019
18
9
595
Zaten gittik arabaya baktık tam bir yalancılar hazır ekspertiz raporuna yazık. Bu sayfayı okuyan arkadaşlara da duyurulur aman dikkat edin ortalık dolandırıcı dolu. Vazgeçtim araba almaktan.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-model-otodan-boyasiz-c3-630443045/detay
Bu araç hakkında bilgisi olan var mi. Çalıştığım okulun yanındaki galerici güvendiğim birisi
Kapı trimleri klasik Fransız işi kendini salıyor. Ön konsoldaki havalandırma ızgaraları, 0 km hallerinde bile elde kalabilecek kadar fazla esniyordu.
İlandaki aracın büyük ihtimalle km'si düşürülmüş. Pedalların lastik kaplamalarının normal şartlarda o kadar km ile o kadar yıpranması mümkün değil. Direksiyon ve vites topuzunun Magirus minibüz tarzı kaplanması, bu konuda bir kat daha şüphe uyandırıyor.

babutcutfk

Asfalt Kurutucu
1 Ocak 2019
18
9
595
Kapı trimleri klasik Fransız işi kendini salıyor. Ön konsoldaki havalandırma ızgaraları, 0 km hallerinde bile elde kalabilecek kadar fazla esniyordu.
İlandaki aracın büyük ihtimalle km'si düşürülmüş. Pedalların lastik kaplamalarının normal şartlarda o kadar km ile o kadar yıpranması mümkün değil. Direksiyon ve vites topuzunun Magirus minibüz tarzı kaplanması, bu konuda bir kat daha şüphe uyandırıyor.
Teşekkür ederim bt bey sizlerin sözünü dinleyeceğim

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,202
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Konuyu okumadım fikir veriyim belki faydam dokunur Fiat grubu da bakabilirsiniz beklentilerinizi karşılarsa. Dizel pek mantıklı olmayabilir ama 1.4fire motoru gerçekten kötü olan Punto ve 1.2-1.4 fena sayılmayan motorları olan Palio önerebilirim. Punto belki 30a kadar biraz zor ama 20-25 aralığında temiz palio bulunur herhalde

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,916
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Eski olmasını istememişsin ama 96 97 efsane kasa corolla xei ya da gli paketleri alınabilir piyasasida olan bir araç sorun çıkarmıyor kolay kolaya kmsi yüksek olması kötü algı yaptırmasın

RMZN0242

Takipçi
22 Ocak 2019
3
1
20
Bende yaklaşık iki haftadır neredeyse tüm modelleri incelemeye çalışıyorum. Bende 30000 civarı otomobil bakıyorum. 2011 öncesi Era vgt de karar kıldım. Hatta bu forumdan bir inceleme videosu izledim.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben araştırma yaptığım dönemde Geely Emgrad' lara da bakmıştım. O zaman için gayet cazip geliyordu. Bakılabilir diye düşünüyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-geely-temiz-sorunsuz-aile-araci-649833984/detay
Hocam öğrencilik zamanlarımda 0 km Geely Echo bakmış kullanmıştım. 0 km araç bile çok kötü kondisyondaydı. Yol tutuş filan da 80'lerin standardındaydı. Daha sonra yollarda gördüklerimin %90'ı, sanki sürekli çimento torbası taşınmış gibi bagaj tarafından çökme yaşamıştı. 2. elini almak benim içime sinmez.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım