KAPALI 30000tl civari temiz arac

babutcutfk

Asfalt Kurutucu
1 Ocak 2019
18
9
595
Herkese mutlu yıllar. İlk aracımi almak için uğraşıyorum. Araçlardan pek anlamam da siz sayın sitedeki arkadaşların yardımlarıyla bir araç almak istiyorum. İstediğim araç eski model olmaması(efsane olanlar) hb sedan farketmez temiz ve güzel olmasını istiyorum. Araçtan pek anlamadığım için bana arıza vermemesini istiyorum.
Şimdiden yardımcı olacak tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,201
5,720
Ankara
Marka
Skoda
lotus ve volvo nun sahibidir geely markasi http://global.geely.com/
Sahibi olması kalitenin benzer olduğu anlamına gelmiyor ama maalesef. Birisi kalitesiz arabayla daha çok para kazanıp diğerinin mâli desteğini sağlayabilir. Tata da geçtiğimiz yıllarda Land Rover ı almıştı ama hu satın alım ne tataları land seviyesine ne de landları Tata seviyesine getirmedi

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,356
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
lotus ve volvo nun sahibidir geely markasi http://global.geely.com/
Doğrudur. Marka hakkında bilgi sahibiyim. Yatırımlarını takdirle takip ediyoruz. :) Ama kendi markası altında ürettiği araçlar henüz çok geride. Bu yatırımları yapıp global pazara açıldıklarına göre muhtemelen Geely markalı araçları yerel pazardan çıkarmazlar, çıkarırlarsa da en düşük gelir seviyesine sahip ülkelere çıkarırlar.

OnurTuran

Düz Yol Gazcısı
1 Ocak 2019
44
126
235
38
Ardahan
Marka
Renault
Hocam öğrencilik zamanlarımda 0 km Geely Echo bakmış kullanmıştım. 0 km araç bile çok kötü kondisyondaydı. Yol tutuş filan da 80'lerin standardındaydı. Daha sonra yollarda gördüklerimin %90'ı, sanki sürekli çimento torbası taşınmış gibi bagaj tarafından çökme yaşamıştı. 2. elini almak benim içime sinmez.
Gayet mantıklı bir tecrübe. Bilgi paylaştıkça çoğalıra da güzel bir örnek. Teşekkür ederim. :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Hocam öğrencilik zamanlarımda 0 km Geely Echo bakmış kullanmıştım. 0 km araç bile çok kötü kondisyondaydı. Yol tutuş filan da 80'lerin standardındaydı. Daha sonra yollarda gördüklerimin %90'ı, sanki sürekli çimento torbası taşınmış gibi bagaj tarafından çökme yaşamıştı. 2. elini almak benim içime sinmez.

Hocam deneyimlemedim ama Emgrand ile diğer Geelyleri kıyaslamamak lazım diye yazılıp çiziliyordu zamanında. Emgrand Türkiye'ye gelen en kaliteli Geely, Echo-Familia gibi modellerle kıyaslanmaz deniyordu.

Ama ben de gidip Geely bakmazdım ve almazdım.

Uygun fiyatlı yüksek modelli araç bakılacaksa Lada var. Bunun parçası vs. sorun olmaz ama satayım deseniz uğraştırır herhalde. Ama marka imajı Geely'den falan iyidir.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-abs-cift-airbag-74.000-km-de-644946839/detay
Adsız.jpg

Bildiğim kadarıyla bu araba Corsa C altyapısıyla üretildi.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım