KAPALI 35.000 TL Altı Sedan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozzy41

Profesör
26 Eyl 2016
240
463
1,335
Marka
Seat
Arkadaşlar bir arkadaşım için bu konuyu açıyorum .
Büyük bir araç olsun (Sedan , HB , MPV farketmez) , Benzinli , 2005 Model ve üstü , Manuel ve 1.6 (olursa iyi olur .)
35.000 TL ve altı bir araç olursa iyi olur :)
Yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ediyorumm:D
Çok yakmayacak olması tercihimizdir:)

Son düzenleme:

Ozzy41

Profesör
26 Eyl 2016
240
463
1,335
Marka
Seat
2003-2007 arası üretilen Toyota Corollalar güzeldir . Vwti motor teknolojisine sahipler . Fiyat olarakta o civarlarda :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorumlarınız için teşekkür ederimm

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,059
7
51,435
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Megane'ın kondisyonu fena değil. İç mekanda kapı kolları filan klasik Renault handikapı olarak soyulup yer yer rengi atmış ama genel durumu iyi gözüküyor.

Emin olamadım ama C-Max'in kazası sağ önden gibi gözüküyor. Önemli bir şey olacağını sanmıyorum. Olanı da düzeltilebilir düzeyde oluyor. Benzer durumu yaşayan Focus sahibi arkadaşım var, onun arabasından biliyorum. Yine de bir kontrol ettirmekte fayda var. Bu arabada daha can sıkıcı olan iç mekanın hor kullanılmış olması. Orta konsolun üst tarafı sürekli ses yapıyormuş gibi gözüküyor, neden dağılmış bilemiyorum. Koltuk döşemelerinde de garip deformasyonlar var. C-Max'in sürüşü çok iyidir, eğlencelidir. Focus Mk2'lere çok benziyor. O yüzden konfor da beklenenden azdır.

Bu iki araba arasında benim tercihim Megane olurdu. C-Max'in iç mekanı olağan düzeyinden biraz daha fazla dağılmış gibi geldi.

Aklıma alternatif modeller gelirse paylaşırım.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Çok yakıyormuş yaw :)
O yüzden pek düşünmüyorlar Ceratoyu
Tavsiyeniz için teşekkür ederim:)

Bu yakıtın içinde 180 lere çıkma ve gazlama gibi anormal şeylerde vardı ondan lpg ile yüksek çıktı :)

1.6 benzinli manuel 4 ileri otomatikten kesin daha az yakacaktır bide 1.5-1.6 dizel manuelleri de bu fiyatlara vardı onları da öneririm fiyat/fayda olarak iyi arabalar

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Öncelikle yeni alacağınız aracınızı şimdiden hayırlı olmasını diliyorum...Ne marka model olursa olsun... Ardından da herkes gibi benim de önerim olacak.. Ben kendime ort 35 bin tl bütçeli bir araç bakıyor olsam ve bu ekonomik olup D sınıfında bir araç olacaksa; kesinlikle birden fazla kriter göz önünde bulundururdum.. 2. eli olsun, sağlam olsun, donanımlı olsun ve az yaksın gibi... Bunların tümünü düşündüğümde kala kala 3-4 marka ve model var aslında yani parasına göre uygun olan...Örn Ford mondeo 2.0 TDCI trend ya da GHIA, Vectra C Elegance 1.6 LPG li ya da 1.9 cdti ya da 2.0 Turbo LPG li, Honda Accord 2.0 LPG li, 2.4 de olabilir ama çok yakar ve vergi sorunu malum :D citröen C5 2.0 HDI exlusive, audi a4 .1.8 Turbo 2000 modelleri gibi...Bu araçlar içinde neden passat yok derseniz, haketmediği fiyatlardan satıldığı için uygunsuzdu. Yani bakmadım değil :D .. 2. el araç alınacaksa; özellikle elektronik aksamına iyi bakılmalı.. Örn kaza geçmişi varsa ve takılan-sökülen parçalara özellikle dikkat edin. Hava yastıklarına, çalışır ve donanımına göre eksiksiz olduğuna dikkat edin.. Klima motoruna dikkat edin.. Yanlış anlaşılmasın, size akıl veriyor değilim, sadece önerilerim bunlar.. Çünkü geçmişte severek aldığım bir otomobilde bu konuların 2-3 tanesini birden sorunlar yaşayarak kullanmak zorunda kalmıştım.. Bir de söylemek istediğim şu ki; doğru arabayı da bulmak önemli..Yani aynı marka aynı model araç arasında bile yukarıda sıralamaya çalıştığım konular etkisiyle aralarında dağlar kadar fark doğabiliyor..Bana kalırsa, 1.9 cdti 150 hp 320 nm tork, ekmeği yenmemiş elegance vectra c ya da 1.8 Turbo LPG li Audi a4 tavsiye edebilirim..Ki ismi bile havalı :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...pg-li-orijinal-audi-a4-s-line-412246730/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...n-arabasi-audi-a4-1.8t-manuel-417746435/detay

Ya da AFL farlı, koltuk ısıtma-soğutma olan bir vectra c var; tavsiyemdir..
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-elegance-paket-full-plusfull-410549124/detay

Ozzy41

Profesör
26 Eyl 2016
240
463
1,335
Marka
Seat
Öncelikle yeni alacağınız aracınızı şimdiden hayırlı olmasını diliyorum...Ne marka model olursa olsun... Ardından da herkes gibi benim de önerim olacak.. Ben kendime ort 35 bin tl bütçeli bir araç bakıyor olsam ve bu ekonomik olup D sınıfında bir araç olacaksa; kesinlikle birden fazla kriter göz önünde bulundururdum.. 2. eli olsun, sağlam olsun, donanımlı olsun ve az yaksın gibi... Bunların tümünü düşündüğümde kala kala 3-4 marka ve model var aslında yani parasına göre uygun olan...Örn Ford mondeo 2.0 TDCI trend ya da GHIA, Vectra C Elegance 1.6 LPG li ya da 1.9 cdti ya da 2.0 Turbo LPG li, Honda Accord 2.0 LPG li, 2.4 de olabilir ama çok yakar ve vergi sorunu malum :D citröen C5 2.0 HDI exlusive, audi a4 .1.8 Turbo 2000 modelleri gibi...Bu araçlar içinde neden passat yok derseniz, haketmediği fiyatlardan satıldığı için uygunsuzdu. Yani bakmadım değil :D .. 2. el araç alınacaksa; özellikle elektronik aksamına iyi bakılmalı.. Örn kaza geçmişi varsa ve takılan-sökülen parçalara özellikle dikkat edin. Hava yastıklarına, çalışır ve donanımına göre eksiksiz olduğuna dikkat edin.. Klima motoruna dikkat edin.. Yanlış anlaşılmasın, size akıl veriyor değilim, sadece önerilerim bunlar.. Çünkü geçmişte severek aldığım bir otomobilde bu konuların 2-3 tanesini birden sorunlar yaşayarak kullanmak zorunda kalmıştım.. Bir de söylemek istediğim şu ki; doğru arabayı da bulmak önemli..Yani aynı marka aynı model araç arasında bile yukarıda sıralamaya çalıştığım konular etkisiyle aralarında dağlar kadar fark doğabiliyor..Bana kalırsa, 1.9 cdti 150 hp 320 nm tork, ekmeği yenmemiş elegance vectra c ya da 1.8 Turbo LPG li Audi a4 tavsiye edebilirim..Ki ismi bile havalı :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...pg-li-orijinal-audi-a4-s-line-412246730/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...n-arabasi-audi-a4-1.8t-manuel-417746435/detay

Ya da AFL farlı, koltuk ısıtma-soğutma olan bir vectra c var; tavsiyemdir..
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-elegance-paket-full-plusfull-410549124/detay
Önerileriniz için teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım