KAPALI 35 40 bin lira arası genç arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Omer33

Taklacı Güvercin
11 Kas 2017
24
2
295
Arabanın beygiri düşük olmasın en az 100 hp falan çok fazla yakmasın
35 40 bin Tl bütçem var.
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
@bt abinin babasındaki Fiesta satılıktı
İlanın süresi bitince yenilemedik. Yenisinin fiyatları görünce babam küçük kusurlarını da düzeltip kullanırım dedi. Ama 35bin verilecek olursa tekrar sorarım. Araba hakkında detayların linki imzamda var. Aklınıza takılanlar olursa yine sorarsınız.
Edit: En son dün kısa mesafe kullandım, yol bilgisayarında ortalama tüketimi 5.9 yazıyordu.

Omer33

Taklacı Güvercin
11 Kas 2017
24
2
295
İlanın süresi bitince yenilemedik. Yenisinin fiyatları görünce babam küçük kusurlarını da düzeltip kullanırım dedi. Ama 35bin verilecek olursa tekrar sorarım. Araba hakkında detayların linki imzamda var. Aklınıza takılanlar olursa yine sorarsınız.
Edit: En son dün kısa mesafe kullandım, yol bilgisayarında ortalama tüketimi 5.9 yazıyordu.
Abi sağol ama şu anda almayı düsünmüyom bir kaç ay sonra şuan sadece fikir ediniyorum

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Golf 5 ler nasıl fsi motorlar daha ucuz oluyor diğerlerine göre acaba bi sorun mu var fsi da @kubilayevis
FSI motorun ucuz olma sebebi 100hp 8V Hitler motorlar kadar lpg uyumunun olmaması. Benzinli haliyle aslında daha verimliler ama lpg ile genellikle sorun yaşadıkları için piyasası düşük. Benzinli binerim diye düşünürseniz kesinlikle FSI öneririm.

Omer33

Taklacı Güvercin
11 Kas 2017
24
2
295
FSI motorun ucuz olma sebebi 100hp 8V Hitler motorlar kadar lpg uyumunun olmaması. Benzinli haliyle aslında daha verimliler ama lpg ile genellikle sorun yaşadıkları için piyasası düşük. Benzinli binerim diye düşünürseniz kesinlikle FSI öneririm.
Benzinli çok masraflı olur abi lpg düsünüyorum sağol verdiğin bilgiler için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım