KAPALI 35 bine kadar araç önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
Arkadaşımın babası araba bakıyor da,sedan hb sw(olmasa daha iyi olur) farketmez,mümkünse dizel ve mümkün olduğu kadar modelli,km'si az olsun.Aile arabası olacak.Önerileriniz için teşekkür ederim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Babama ait olan imzamdaki 2010 Ford Fiesta tam 35bine satılık. Üzerine tıklayıp konu başlığının altını okuyabilirsiniz. Bayramdan sonra muhtemelen sahibinden ilanı da açacağım. Önce tanıdıklara haber vereceğiz çünkü ilk sahibiyiz, düzenli olarak aynı yetkili serviste bakım ve onarımları yapıldı. Tanıdığımız birine gitsin istiyoruz. Değişeni sadece arka tampon. Başka bir boya/değişen işlemi yok. Detaylar başlığın altında da var zaten.

Eğer Fiesta bize gelmez diyorsanız size uygun bütçelerde daha büyük araç seçeneği olarak 2005-2007 Kia Cerato 1.5crdi var. Aklıma başka araç gelmedi şimdilik.

Son düzenleme:

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Hocam illa ki yüksek model ve dizel isteniyorsa ilk akla gelenler fransız grubu ve fiat tır. Fakat burda aile arabayı nasıl kullanacak?Full bagaj,4-5 kişi veya sadece 2 kişi veya 3kişi az bagaj gibi eğer hacim ihtiyacı fazla yoksa @berkertekin lerin fiestası mantıklı yüksek model,dizel, bi eksi yönü km fakat her yeri gitmiş az km li yada bakımsız bir az km li yerine tercih edilir. Bu dediğime şu aşağıda ki video örnektir:

Eğer alan kişide bakımını serviste yaptırmaya devam ederse ikinci elde km den dolayı değer kaybı yaşamaz.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam illa ki yüksek model ve dizel isteniyorsa ilk akla gelenler fransız grubu ve fiat tır. Fakat burda aile arabayı nasıl kullanacak?Full bagaj,4-5 kişi veya sadece 2 kişi veya 3kişi az bagaj gibi eğer hacim ihtiyacı fazla yoksa @berkertekin lerin fiestası mantıklı yüksek model,dizel, bi eksi yönü km fakat her yeri gitmiş az km li yada bakımsız bir az km li yerine tercih edilir. Bu dediğime şu aşağıda ki video örnektir:

Eğer alan kişide bakımını serviste yaptırmaya devam ederse ikinci elde km den dolayı değer kaybı yaşamaz.
Bizim araba benzinli :) Ortalama tüketimi şu anda kullanım senaryosuna göre 5,5-7,5 arası değişiyor.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
35 binliraya 2014 2015. Hyundai i10 alinabilir. Km side 50 bini gecmez , garantidide devam eder.
5 koltuk + 251 litre bagaj. Hele bide fabrikasyon lpg aldinmi yakit masrafi dert olmaz..

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Dizel,az km ,aile arabası ve 35 bin tl,hemde modelli olacak.bu ihtiyaçları anca bir ticari karşılar 1.8 TDCİ 90 lik veya 110 luk kazasiz maksimum 70-80 bin km de çok temiz connect bulabilirsiniz.b sınıfı araç benim gözümde pek aile arabası degil,muhtemelen benim gözümle alakalı :)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Dizel,az km ,aile arabası ve 35 bin tl,hemde modelli olacak.bu ihtiyaçları anca bir ticari karşılar 1.8 TDCİ 90 lik veya 110 luk kazasiz maksimum 70-80 bin km de çok temiz connect bulabilirsiniz.b sınıfı araç benim gözümde pek aile arabası degil,muhtemelen benim gözümle alakalı :)
Aile var, aile var.
3 kişiyse attığım arabalar (Cerato C sedan, geri kalanı B sedan ve B hb) yeter. 4 kişiyse uzun yolda valizlerle yüklenmedikçe yeter. Daha farklı bir yaşamları (devamlı valiz doldurup uzun yol vs.) ve daha kalabalıksa zaten yüksek model ve düşük km beklentisinden vazgeçmeleri gerekir.

Tabi C veya D sınıfı rahatlığı olmaz ama beklentiler ile bütçe bunları karşılıyor ancak.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
Arkadaşlar araç muhtemelen 3 kişi kullanılacak, şu anki arabaları tüplü Renault r12 gts. Bunun bagajı kadar veya bundan daha büyük olsa yeter diye düşünüyorum. Modelleri bende araştırdım fakat yine de size de sormak istedim. Connect aklıma gelmemişti, öneri için teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi bekliyorum

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
35 binliraya 2014 2015. Hyundai i10 alinabilir. Km side 50 bini gecmez , garantidide devam eder.
5 koltuk + 251 litre bagaj. Hele bide fabrikasyon lpg aldinmi yakit masrafi dert olmaz..
Aile arabası olmasını ve dizel olmasını istiyor.O yüzden i10 out net.Buraya yazacak büyüklükte bir çocuklu ailenin arabası değil i10.Dizel sadece yakıt tasarrufu değil dolu arabada çekiş için de mantıklı olabiliyor.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,288
1
9,438
4,970
kocaeli
Hocam siz daha küçük çocugunuz varken bebek arabasını vb. problem oluyor diyordunuz yanlis hatirlamiyorsam her firsatta mondeo vb. buyuk araclar almak istediginizi soyluyorsunuz . aile arabası isteyen birine bunu önermeniz biraz abes kaçmamış mı ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Hocam siz daha küçük çocugunuz varken bebek arabasını vb. problem oluyor diyordunuz yanlis hatirlamiyorsam her firsatta mondeo vb. buyuk araclar almak istediginizi soyluyorsunuz . aile arabası isteyen birine bunu önermeniz biraz abes kaçmamış mı ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanliş anladiniz sanirim. Ben tek aile icin degil 3 aile icin sw veya mpv bakiyorum. Bebek arabasi ve puset bebekli aileler icin sikinti olabilir ama konu sahibi bunu belirtmemiş. Yanlişmi okudum..

Modelli ve km az araba 5 kişi ve 250 litre bagaj 35 bin tl fiyat baraji ile i10dan baska araba aklima gelmedi..

Son düzenleme:

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Aklıma sadece Aveo Sedan geliyor. Dizel, bagajı büyük, model yılı yeni, motor 1.3 multijet, yedek parça sıkıntısı olmaz kanımca. Ha nedir, elden çıkarırken biraz sıkıntılı olabilir. Ayrıca Esp ve 6 hava yastığının standart olması büyük nimet.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
Arkadaşlar üç kişi dedim, biraz eksik bilgi kaldı kusura bakmayın, arabayi alacak kişinin en küçük çocuğu üniversitede, yani araba şu anda 3 kişi kullanılacak maksimum, çocuk puseti vs olmayacak, belki ufak eşya veya tatil filan olursa sadece lazım olur diye düşünüyorum, arabayi alacak kişi esnaf, çok büyük eşyalarla ugrasacak olursa kamyonetleri var diye biliyorum. Geç cevap verdim kusura bakmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım