KAPALI 45 bin TL genç arabası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musaaksoy

Taklacı Güvercin
31 Eki 2017
8
4
295
Merhabalar arkadaşlar, forumu ve YouTube kanalını bir süredir takip ediyordum fakat foruma üye olmaya Yeni karar verdim ve bu şekilde aranıza katılmış bulunmaktayım, bi kaç yerden aşağı yukarı bi fikir almış olmakla birlikte sizlere de danışmak istedim çünkü daha net cevaplar alacağımı tahmin ediyorum. Ben 21 yaşında genç bir arkadaşınızım. Ehliyetim var fakat tecrübem Yok ve araç almayı düşünüyorum. Düşündüğüm araçta istediğim özellikler

-Araç çok eski olmasın maksimum 2009-2008 falan belki olabilir
-otomatik ya da manuel farketmez
- gidişi iyi olsun yakıtı çok fazla olmasın, az olsun demiyorum ama çok fazla olmasın istiyorum
-acemi olduğum için hb öncelikli düşünüyorum
-araç çok boş olmasın istiyorum bazı donanımlar olsun çok, boş araç sevmiyorum
-araç biraz kaliteli olsun istiyorum Fiat ve Renault düşünmüyorum mesela malzeme kalitesi olsun genel olarak duruşu vs Fiat gibi bi şey istemiyorum
- araç beni gidişi ve duruşuyla beni tatmin etsin istiyorum ve tipi hoşuma gitsin istiyorum
-ikinci el de satmak istediğim zaten zorlanmak istemiyorum
- son olarak bütçem maksimum 45000 civarı belki aracı çok beğenirsem maksimum 50000 olabilir.

İstediğim özelliklere göre bütçem belki az olabilir, ama çok kararsız kaldım. Bunlar ışığında sizlerden öneri bekliyorum. Teşekkürler şimdiden

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
864
2,007
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Mk2 nasıldır biraz bilgilendirir misiniz rica etsem
yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum aracım 1.6 tdi dsg yazılımlı
yakıt tüketimim, günlük 100 km civarı yol yapıyorum. kasmadığım halde 5.4 lt genellikle trafik az ise...
konfor olarak orjinal amortisör ve yaylar üstündeyken bana göre sertti tümseklerde, bozuk yollarda bam güm ediyordu.
trim sesi olarak sağdan soldan sesler geliyor 2012 model 121.xxx kmde
yol tutuş stock olarak güzel, esp tam kapanmıyor.
koltuklar rahat ses sistemi yeterli
arka baş mesafesi biraz kısa gelebilir içi geniş (8 kişi bindik :D)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım