AÇIK 600k otomatik araç önerisi?

bugold

Arda
Senkromeççi
28 Ara 2023
8
4
70
21
izmir
Marka
Peugeot
Merhaba arkadaşlar şimdiden iyi forumlar dilerim,Önerebileceğiniz 600bin tl ye kadar otomatik vites araba var mı? tavsiye edebileceğiniz?

ufak da bir sorum olacak hyundai accent era otomatik vites alınır mı kronik sorunları fazlamı?

Son düzenleme:
Solution
Uzun Ömürlü Motor + Uygun Parça + Dizel : Renault Fluence/Megane/Symbol
Kaliteli + Benzinli + Alman Grubu : AstraJ/JettaMK5/İnsignia

Tavsiye bir kaç marka model : Hyundai Accent Blue / Mitsubishi Attrage / C-Elysee - 301 /

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,431
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhaba arkadaşlar şimdiden iyi forumlar dilerim,Önerebileceğiniz 600bin tl ye kadar otomatik vites araba var mı? tavsiye edebileceğiniz?

ufak da bir sorum olacak hyundai accent era otomatik vites alınır mı kronik sorunları fazlamı?
600k TL'ye kadar otomatik vites araba var. O bütçeyle eski premium otm. de bulunur, güncel fluence otm. de bulunur. Nasıl bir şey aradığınıza bağlı.

Accent Era yol tutmaz, bir de gittiğinin yarısı kadar bile duramaz. Onun dışında şeridinde kaldığı müddetçe ömürlük arabadır. Hakkında sadece direksiyon kutusu kroniği duydum o kadar.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,764
3
9,703
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Uzun Ömürlü Motor + Uygun Parça + Dizel : Renault Fluence/Megane/Symbol
Kaliteli + Benzinli + Alman Grubu : AstraJ/JettaMK5/İnsignia

Tavsiye bir kaç marka model : Hyundai Accent Blue / Mitsubishi Attrage / C-Elysee - 301 /

Solution

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Megane 3/ Fluence EDC vitesli olan modellerin şanzıman beyni genelde 10.yaştan sonra bozulma potansiyeli taşıyor. Eğer Megane 3 veya Fluence bakacak olursanız şanzıman beyninin durumunu kontrol ettirseniz iyi olur. Veya pazarlığı buna göre yapabilirsiniz.

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
240
321
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
Ben C4 alirdim. E hdi yari otomatik mcp sanziman. Vites gecisleri iyi degil ama tamiri kolay, basit sanziman. Motor zaten gayet iyi. Arac da guzel donanimli. Tek eksisi arka torsiyon olabilir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım