KAPALI 65-75 bin TL arası alınacak arabalar (ilk arabam)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

overdoser

Takipçi
20 Eki 2019
2
0
10
26
ankara
Marka
Opel
Selamlar herkese, yaklaşık 3-4 ay sonra bir araba almayı planlıyorum ben öğrenciyim, arabanın görüntüsü ve performansı aslında benim için en önemli detay o yüzden Mito ve Giulietta konusunda yoğunlaşmış durumdayım. Bazen mini de düşünüyorum 2008 model bulunuyor normal 1.6 ama bana çok masraf çıkarır mı bu arabalar beni çok üzer mi emin olamıyorum o yüzden Megane astra golf tarzı bir araba mı olmalı ilk arabam karar veremiyorum. Babam ise 2007-2008 model Subaru forester öneriyor. Hiç bir limit belli değil yani anlayacağınız ve kafam çok karışmış durumda. Aklınıza gelen araba önerilerine veya önerdiğim arabaların kronik sorunları hakkında bilgilendirmelere açığım. Hepinize teşekkürler şimdiden

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
909
1
1,767
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Ben focus 3 öneririm. Performans isterseniz 1.6 182 hp olanı alabilirsiniz. Az yaksın derseniz de 1.6 tdci diğer seçenek olur. Dediğiniz fiyat bandında focus yol tutuşu en güzel araçlardan.

thanmet

Asfalt Kurutucu
Beta Programı
8 Ara 2018
52
6
520
Çorum
Marka
Skoda
hyundai i30 veya kardeşi kia ceed dizel öneririm.Yol tutuş performans olarak iyilerdir, tasarım olarak sportif duruyorlar.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
2 ay öncesinde aynı bütçe de bende araba bakıyordum ve tercihimi 1.4t sport opel astra j den yana kullandım eğer bir sorunuz olursa seve seve cevaplayabilirim :)

ciftvanoss

Profesör
11 Eyl 2019
116
75
1,085
zonguldak
Marka
BMW
Selamlar herkese, yaklaşık 3-4 ay sonra bir araba almayı planlıyorum ben öğrenciyim, arabanın görüntüsü ve performansı aslında benim için en önemli detay o yüzden Mito ve Giulietta konusunda yoğunlaşmış durumdayım. Bazen mini de düşünüyorum 2008 model bulunuyor normal 1.6 ama bana çok masraf çıkarır mı bu arabalar beni çok üzer mi emin olamıyorum o yüzden Megane astra golf tarzı bir araba mı olmalı ilk arabam karar veremiyorum. Babam ise 2007-2008 model Subaru forester öneriyor. Hiç bir limit belli değil yani anlayacağınız ve kafam çok karışmış durumda. Aklınıza gelen araba önerilerine veya önerdiğim arabaların kronik sorunları hakkında bilgilendirmelere açığım. Hepinize teşekkürler şimdiden
Mito ve giulietta dış görünüş olarak güzel olsa bile iç mekan ve kalitesi Fiat punto Ve lancia delta ile eş değerdir,hatta mito bi tık daha altı. Zaten hepsi aynı grubun olduğu için çoğu parça ortaktır. Yedek parça konusunda sıkıntı çekmezsiniz, bende öğrenciyim, şuanki aracım megane 3 1.4 tce fakat hedefimde Subaru impreza var. Daha önceden 2003 model 1.6 vardı babamda, sti görünümlü ve ralli mavisiydi, güç pek yoktu fakat ,herkesin gözü o arabadaydı, çerçevesiz camlar, büyük hood scoop arka Wrx spoiler. Altın renk çok kollu jantlar. 2012 yılında 26 bin e satmıştık.
Size de tavsiyem bir genç olacak hem hırçın hem sportif duran impreza olacaktır, eğer yakıt önemsiz derseniz 2.0 atmosferik veya turbo 2.0 wrx öneririm. Boxer motor genişliği fazla ,yüksekliği az olan bir motor olduğu için aşağıda konumlandırılır tüm subarularda, bu da kafanın sağlam yola tutunmasına ve yatmamasına yarıyor. 4 çeker sistemi zaten tartışmaya kapalıdır,kışın dağ yollarında yan yan çıkabilirsiniz :)

seyficn

Asfalt Kurutucu
16 Eki 2019
63
96
560
34
İstanbul
Marka
Kia
Merhaba dostum, öncelikle kolay gelsin ikinci el piyasası cidden sinir bozucu olabiliyor. Ben 1,5 ay önce 1.3 city mito satın aldım ilk arabam olarak 120.000de 2012 model. Çok ama çok memnunum, temiz bir mito bulursan kaçırma derim. Dış görünüş olarak fiyatından çok daha pahalı gözüküyor ki şuan getzlere bile 65 istiyorlar. İç mekan ve bagaj oldukça geniş, bagaj da fazlasıyla yeterli ve istanbul içi 6 litre tüketiyor. Umarım gönlüne göre bir araç bulursun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım