KAPALI 70.000-90.000 tl Aralığında ne almalıyım ?

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
Merhaba arkadaşlar ani bir karar ile aracımı satma kararı aldım. Bu hafta gidiyor gibi. Sizden tavsiye istiyorum.

Clio 1.2 turbo gt line baktım. Düşük kmde bulmak çok mümkün. (20.000 de falan)

Diğer bir alternatif ise 2012 model civarı 1.4 tsi golf highline. Ancak bu fiyatlara tertemiz bulmak ve km si düşük bulmak çok zor.

Sizin alternatifleriniz ne olur açıkçası meraktayım. Otomatik olması tek şartım. Şu sıra kafam karıştı bu aralık ne problemli bir aralıkmış ya ! :rolleyes:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,261
45,893
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,754
3
9,684
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Direkt yalan ilan.. Mk3,5 titanium kasanın farlarının içi siyah karartmadır. Bu aracınki style ve trend x pakette ki gibi beyaz. Yani aracın farlarını değiştirmişler. Muhtemelen önden kazalıdır.

Çok doğru , önden bakınca park sensörlerindeki bölgede siyah görünen kısımlar var ve farklar değişmesine rağmen hala sol tarafta kalan far su almış duruyor

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,370
7,209
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Direkt yalan ilan.. Mk3,5 titanium kasanın farlarının içi siyah karartmadır. Bu aracınki style ve trend x pakette ki gibi beyaz. Yani aracın farlarını değiştirmişler. Muhtemelen önden kazalıdır.
Aynen abi. Bu lokasyondaki galerin çoğu sağlam değiller. bir keresinde 2 parça boyalı denen cruze'a bakmaya gitmiştik arabanın 6 bin tl hasar kaydı vard ama bunu ilana sadece 2 parça boyalı olarak koymuşlardı.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,261
45,893
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1.5 tdci titanium focus, megane 1.2 yada 1.5 dci, astra k 1.6 cdti gibi modelleri o fiyata çok rahat bulabilirsiniz.

Aynen abi. Bu lokasyondaki galerin çoğu sağlam değiller. bir keresinde 2 parça boyalı denen cruze'a bakmaya gitmiştik arabanın 6 bin tl hasar kaydı vard ama bunu ilana sadece 2 parça boyalı olarak koymuşlardı.
Zaten ilanın dilinden, açıklama kısmında yazılanlardan bile güvenilir olmadığı belli. İnşaallah kimse oradan araç almaz ve mağdur olmaz.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Hocam açıklaması bana da biraz güven vermemişti ama bu kadar dikkat etmemiştim etseydimde ön farın karartılmış olduğunu bilmiyordum orijinalinde neyse hem ben hemde konu sahibi araç bakarken bilgilenmiş oldu

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım