KAPALI 90 bin TL ye kadar araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Beyler toplaşın bi hele, bana araba alıyok :)
Merhaba arkadaşlar. Başlıktanda anlaşılacağı üzere 90 bin TL ye kadar araç bakıyorum. İkinci el 1-2 yaşına kadar, km si düşük olabilir arkadaşlar. Çünkü sıfıra bu vergilerden sonra para vermek istemiyorum açıkçası.

Segment olarak birşey düşünmedim. Aklımda Audi A3 var ama o bütçeye olur mu hiç bilmiyorum. 3-4 sene sonra satarken de fazla değer kaybetmeyecek bir model olursa iyi olur. Audi ler öyle mesela. En azından benim bildiğim kadarıyla.

Suanlik aklıma yazacak başka birşey gelmiyor. Sizler de bana soru sorup konuyu detaylandirirsaniz, yardımcı olursanız çok memnun olurum :)

KeremDK

Profesör
2 Şub 2017
204
203
1,185
istanbul
V40, A3 ve 118i o fiyatlara var. Açıkçası bu 3 araçtan hiçbiri mutsuz etmez. Ben olsam V40 tercih ederdim. Hem çok güvenli, hem dolu, hem sexy, hem yürüyor hemde kaliteli. V40'ın tek dezavantajı ikinci elde bazen değer kaybı olabiliyor ve biraz yakıtı fazla. A3 almak isterseniz yüksek ihtimalle dop dolu makyajsız kasa bulabilirsiniz o paralara. 118i konusinda ise genişlik olarak bu iki araç arasında sonuncu gelecektir ama zevk konusunda çok ayrı bir dünyada olacaktır. Benim tavsiyem V40 alın bitsin gitsin. B Segmenti Hothatch olarak hiç oynanmamış İbiza Cupra ve 208 GTi by PS bulursanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Benim fabia var ibiza yerine [emoji23] [emoji23]

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035
V40 al panpa :D

Ekli dosyalar

• Volvo-V40-2017-1600x1200_30.jpg
    Volvo-V40-2017-1600x1200_30.jpg
    593 KB · Görüntüleme: 198

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Babamlar eskiden 5 kişi vw beetle biniyorlarmış :) ne abarttınız bu bagaj işini :D
Ya abi yapmayın Belediyeden emekli 4 tane torunu olan amcalar gibi konuşmayın :D
Golf'ün de küçük bagajı V40'ın da küçük.
Büyük bagaj isteyen superb ya da station vagon bişey alsın :D
Valla bende bir ara ilanlarına bakıp duruyordum çok mantıklı geliyodu falan.Sonra bagaj hacmini duyunca direk sildim attım ama çok hoş araba.Yani bize göre küçük sonuçta köye gidiliyor oradan bir şeyler getiriliyor o yüzden bagaj az çok önemli bir etken bizim için.:D:D

Mazdam

Profesör
19 Mar 2017
138
263
1,035
Valla bende bir ara ilanlarına bakıp duruyordum çok mantıklı geliyodu falan.Sonra bagaj hacmini duyunca direk sildim attım ama çok hoş araba.Yani bize göre küçük sonuçta köye gidiliyor oradan bir şeyler getiriliyor o yüzden bagaj az çok önemli bir etken bizim için.:D:D
Ben V40 alırsam köye mi giderim la :D :D
onun yerine köye gitmek için 3-5 bin liraya bi Toros alırım 2. araba olarak :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
O zaman bir ford transit saralım sana sonuçta aynı altyapıyı kullanıyor :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,301
1
9,455
4,970
kocaeli
Gelicem en kısa zamanda <3
Dua edin de iş görüşmem olumlu sonuçlansın İzmit'e taşınayım.
Kartepe'de yanlarız artık :D :D
Hakkinizda hayırlısı olsun , Kocaeli kalabaliklasiyor .

İzmitten yola çıkacağız gebzeden ve İstanbul'dan geleceklere buluşuyoruz. Yolda Sakarya yönünden gelenleride alıp kartepenin eteğinde Berker abiyle yola devam ediyoruz . Zirveye çıkıyoruz . Mangallar atesleniyor. Sonra işte o muhabbet başlıyor :
- Benim araba ort. 6.5 litre yaktı seninki kaç ?

(Ali abi) + Ben 4Litreyle geldim (ve herkes arabasından sogur)

Mangallardan cizz bizz sesleri yükselirken bir yandan sizin XC90 inizin bowers & wilkins sisteminden şarkılar dağlarda yankılanır ...

Neyse bu kadar yeter :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım