90 Model 2.0 Ford Taunus 'Mini Restore' #PS655

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Maşallah toplansin bakiyim eski toprak bunu görünce aklıma geldi bizim de eskiden bi 86 model doğan vardı baya bindik bizde bi ara böyle şeyler dusinmustukyav gece gece agliycam simdi haaaa:(:mad::rolleyes::) işi bitince bunun tadına doyulmaz reis bi de yeni haliyle yan videoları bekliyoruz :rolleyes:

Pek benlik mevzular değil video vs çok becerebildiğim şeyler değil aslında, teşekkürler ben de seviyorum daha önce de bi 124 bi de 84 şahin toplamıştık :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Takipteyim, Taunus çok sevdiğim bir otomobildi eskiden, hala da ilgimi çeker.
Balta burun taunus alıp toplama hayallerim var :)

teşekkür ederim hocam sağolun, ben de baltaburunlara hastayım aslında hatta consul granada hastasıyım 74 75 ama işte çok pahalı onlar uçtu :D

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Kolay gelsin. Arka sağ sol pandizotları bulamazsan sunta kesip döşeme ile kaplayabilirsin. Toplama işlemi bittikten sonra beyaz lastik yanağı takmanı tavsiye ederim güzel durur.:)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kolay gelsin. Arka sağ sol pandizotları bulamazsan sunta kesip döşeme ile kaplayabilirsin. Toplama işlemi bittikten sonra beyaz lastik yanağı takmanı tavsiye ederim güzel durur.:)

babam marangoz arka yan pandizotları ayarlayacağız bakalım bulamıyoruz orjinalini :) lastiklere bant olayı taunuslarda olmaz be hacım sevmiyorum pek ben onu

Masallah @alfhonso belli ki cok guzel olacak, takipteyim, kolay gelsin...

eyvallah hacım Allah razı olsun :)

furkan duman

Profesör
8 Eyl 2016
144
242
1,235
Ankara
Marka
Volvo
Umarım aracınızı dilediğiniz gibi alırsınız şimdiden temiz temiz güzel günlerde binin dileklerimi sunuyorum. İstanbulda değilsiniz galiba ama araç yapıldıktan sonra sinan abiyle bir testi çekilebilse ne güzel olur:)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Umarım aracınızı dilediğiniz gibi alırsınız şimdiden temiz temiz güzel günlerde binin dileklerimi sunuyorum. İstanbulda değilsiniz galiba ama araç yapıldıktan sonra sinan abiyle bir testi çekilebilse ne güzel olur:)

çok teşekkürler hocam sağolun :)
valla ben de isterim ama epey uzak ya :/

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Taunus boyacıda, boyacının işleri çok yoğun. O kadar süründü ki araba bi fotoğraf çekip güncellemek falan gelmedi içimden. bayramdan sonra boya işlemine başlayacakmışşşş(inşallah)

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,716
1
6,450
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Taunus boyacıda, boyacının işleri çok yoğun. O kadar süründü ki araba bi fotoğraf çekip güncellemek falan gelmedi içimden. bayramdan sonra boya işlemine başlayacakmışşşş(inşallah)
Tipik esnaf işte. Babam da esnaf ama, esnaf adamın, özellikle zanaatkar adamın tepesine binmeden iş çıkmaz, ancak seni sallar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım