Adminliğiiinnn kutlu olsuunnn @alfhonso

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Adminlerin en kralısın abi. Ciddi manada işini iyi yapıyorsun. Tabii iş hayatından dolayı ufak tefek aksaklıklar olabiliyor gayet normal bir durum :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,563
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ooo geri bildirim en sevdiğim. İşlerin yoğun galiba abi başlıklara yetişmekte zorlanıyorsun ama elinden geldiğince buralarda olmaya çalıştığın belli saygı duyuyorum bu yüzden.
Not: Ban mevzusuna gelirsek banlamadan önce uyar ben istifa ederim..
8def8c9d47ab0ebd2c4127c4e75e01e71bf173b4_hq.jpg

asdfasdfas hahahaha harbiden doğru bak, whatsapptan dürtülünce daha çabuk geliyorm :))

En büyük admin bizim admin:)Sikinti yok görevini layığıyla yerine getiriyorsun her zaman:D

eyvallah abi sağolasın :D

Şahidim. Yazılanların altına imzamı atarım. Adamın illegal işlere karşı olduğu çalıştığı kamu kurumundan belli zaten. Kedilerden kendi elleriyle lahmacun yaptığını duydum ama kesin bilgi değil, teyit edemedim hala. Hanımcılığı dillere destan. Çok görgülü ve kibar biri. Yaşça küçüğüm olmasına rağmen örnek alıyorum. Forum müdürü olarak da daha önce söylediğim gibi başarılı buluyorum. İyi biliriz.

ben neymişim vay beeasdfadsf

@alfhonso daha üst mevkilere gelesin İnşallah .. her zaman doğru olanı yapiyorsun ve ben aksini görmedim bugüne kadar .. kısacası Otopark ailesi olarak seviliyorsun iyi insan..

Teşekkür ederim hacım, ben de geri dönmene ayrıca sevindim :)

Edebiyat konusunda da başarılı olduğunu duymuştum.

o eskidendi ya....

Evet yazmayı unuttum, kendisinin ebediyatı ve kalemi çok iyidir. Yeni bir kitap yazdı ve bugün raflarda yerini aldı. Ben hemen gidip aldım ve bir, evet doğru okudunuz, bir günde bitirdim. Şimdi ciğer ile ilgili bilgilerimi tazeledim, yeni taktikler öğrendim. Bu konuda sana ne kadar teşekkür etsem az. Sizler de okuyun okutun arkadaşlar. İyi geceler.
5Q0Z6z.jpg

rusca olarak yazdığım ve sıla gençoğlu tarafından türkçeye uyarlanan bu kitabımı bulduğun için teşekkürler, ifşa olduğum için bi duygulandığım doğrudur........

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,301
1
9,455
4,970
kocaeli
@gtepro , bugun maslakta araba arayan birisine tramer konusunda yardımcı oldun mu ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım