Aksiyon kamerası seçimi (sjcam)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VONALI MURAT

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
40
40
595
İzmir
Eken h9. Bisiklet için aldık kaska bağlı kullanıyoruz. Gündüz çekimi gayet güzel. Gece diyafram biraz zayıf kalıyor. Banggood dan 160 lira civarı cüzi bir miktara aldık. Deneyebilirsiniz.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Yardımları için herkese teşekkür ederim, ürün elime ulaştı, ilk izlenimim gayet kaliteli, çekim kalitesi falan da iyi, anladığım kadarıyla su altında ve bisiklet için kullanılması için konulmuş aparatlar, kesinlikle işime yarayan bi aparat yok, belki çerçeve işime yarar, bide yazın dalış yaparsam o işe yarar. Şimdi araba için aparat bakıyorum, yukarıdaki aparatlar dışında önerisi olan var mıdır? @talipagdasann dostum sen araba için kullanıyorsun galiba, hangi aparatı aldın? memnun musun?

http://www.hepsiburada.com/knmaster...vakum-aparati-tripod-adaptoru-p-HBV000003SN5C

istanbul'un önerisi olan bu vakumu alıyorum, başka önerisi olan var mıdır?

mesela:
http://www.hepsiburada.com/knmaster-sjcam-buyuk-boy-9-cm-vantuz-vakum-aparati-p-OUTKAAN00430

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,290
1
9,443
4,970
kocaeli
Eken h9. Bisiklet için aldık kaska bağlı kullanıyoruz. Gündüz çekimi gayet güzel. Gece diyafram biraz zayıf kalıyor. Banggood dan 160 lira civarı cüzi bir miktara aldık. Deneyebilirsiniz.
Hocam bende almayı düşünüyorum , bende bisiklette kullanacagim arasira genelde arabada kullanilir . Gyro (titresim onleyici) olmadigindan dolayi sikinti yasatir mi sizce ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Hocam bende almayı düşünüyorum , bende bisiklette kullanacagim arasira genelde arabada kullanilir . Gyro (titresim onleyici) olmadigindan dolayi sikinti yasatir mi sizce ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence yaşatmaz, çekim yaptım bugün elde tutarak, gayet iyi, tavsiye ederim.

talipagdasann

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
58
36
970
Ankara
Yardımları için herkese teşekkür ederim, ürün elime ulaştı, ilk izlenimim gayet kaliteli, çekim kalitesi falan da iyi, anladığım kadarıyla su altında ve bisiklet için kullanılması için konulmuş aparatlar, kesinlikle işime yarayan bi aparat yok, belki çerçeve işime yarar, bide yazın dalış yaparsam o işe yarar. Şimdi araba için aparat bakıyorum, yukarıdaki aparatlar dışında önerisi olan var mıdır? @talipagdasann dostum sen araba için kullanıyorsun galiba, hangi aparatı aldın? memnun musun?

http://www.hepsiburada.com/knmaster...vakum-aparati-tripod-adaptoru-p-HBV000003SN5C

istanbul'un önerisi olan bu vakumu alıyorum, başka önerisi olan var mıdır?

mesela:
http://www.hepsiburada.com/knmaster-sjcam-buyuk-boy-9-cm-vantuz-vakum-aparati-p-OUTKAAN00430
ilk attığın linktekini kullanıyorum sanırım, aynı gözüküyor markasını hatırlamıyorum. Çerçeve iş görüyor herhangi bir problemi yok. Yazın dalış için kullandım su geçirmez kılıfını bi sıkıntısı yok. Eğer aracında usb girişi medya aktarımı için işlevsel ise, ürünü şarj ederek video çekmesini sağlayamıyorsun. Onun için de çakmaklık girişli usb alarak çözdüm. Aklında bulunsun.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
ilk attığın linktekini kullanıyorum sanırım, aynı gözüküyor markasını hatırlamıyorum. Çerçeve iş görüyor herhangi bir problemi yok. Yazın dalış için kullandım su geçirmez kılıfını bi sıkıntısı yok. Eğer aracında usb girişi medya aktarımı için işlevsel ise, ürünü şarj ederek video çekmesini sağlayamıyorsun. Onun için de çakmaklık girişli usb alarak çözdüm. Aklında bulunsun.

Çakmaklıkta var, usb de, sıkıntı yok o zaman.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Son düzenleme:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Beyler
Cok arastirdigimi soyleyemem ama soyle bi goz attigim kadariyla Sjcam Sj5000X Elite Wifi ve
Sjcam M20 Wifi 4K guzel cihazlara benziyor, deneyimi olan veya tavsiye verebilecek biri varmi? 450 TL cok uygun geldi sanki?

http://www.hepsiburada.com/sjcam-sj...-ekran-aksiyon-kamerasi-altin-p-HBV0000049N2I
http://www.hepsiburada.com/sjcam-m2...nsli-aksiyon-kamerasi-kirmizi-p-HBV0000049EOD

Sjcam güzel, fiyatı gerçekten uygun, 2 yıl garanti belgesi de çıktı kutudan, bence alınır. 4k ya ihtiyacın olduğunu düşünüyor musun cidden? Bence 1080p bile fazla, 720p ideal. Zaten kaçımızın cihazı 4k oynatıyor, oynatsa bile astronomik yer kaplıykr hafızada.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Benim kameran 2013 model. 2 adet pilim var. Orjinal pili hayla en az 35 dakika çekim yapabiliyor. Zaten sıfırı 45 dakika çekim yapabiliyor.
Kamera olmuş 4 yaşında, ona göre değerlendirin sizde. İnternette en iyi ayarlarının yapıldığı videolar var. Onları izleyerek o ayarları yaparsan çok kaliteli çeker..
Car modunda kullanıyorum ben. Elektrik verince kayda başlar. Düğmeleri pek kullanmıyorum bu sayede. Çakmak adaptörünü çakmağa takınca kaydı yapmaya başlar. kameranın üstündeki düğmeye basıcam açısı bozulcak durumu olmuyor :)

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,026
1,996
2,770
Marka
Subaru
Bende sj4000 var genel anlamda yatıyor kışın kayağa götürmekten başka yaptığım çok birşey yok 3-5 yaşında olabilir tek batarya 32 gb kart ile gidiyordum. 1 hafta önce housing'i 2 yıl önce yan tuşu kırıldı. Tuşlara dikkat edilmesinde fayda var bence. Car mode gerçekten kullanışlı. Bence araba kaydı için 720 yeterli uçup kaçarken çekimde 1080 den aşağı inilmemeli (60fps oldukça). Benim yorumum bunlar kullanana hayırlı olsun tam f/p ürünü.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Arkadaşlar araç vantuzu da geldi, kaliteli duruyor, taktım cama, iyi tutuyor, dışarı bile takılabilir. Şimdilik herkese SJ4000 ve ekstradan aldığım vantuzu öneririm.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
şu kamerayla ilgili daha fazla yorum rica edebilir miyim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım