Alfa romeo gt !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Arkadaşlar bugün 2015 model 1 litre ecoboost titanium 30binde olan aracıma alfaromeo gt 2007 model 3.2lt 93 binde araç ve üstüne 25binlira para teklif ettiler.
Bu aracı kullanan bilen varmı nasıldır nedir necidir değermi?

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
araçta ağır hasar vb birşey olmadığı yada expertiz raporu falan mevcutmu 240 beygirlik v6 motora sahip araç gayet güzel yürür alfa teknolojisi sonuçta sahibinden tek bir ilan var oda 73k fiyat çekmiş karlı bir takas gibi duruyor ama emin olamadım sürüş yapmadığım için

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Hiçbir modelini kullanmadım ama internetten okuduğum kadarıyla Alfa romeo'lar etli pide gibidir, kötüsü bile iyidir önemli olan temiz olması ama, o araba çok yakmaz mı yahu?

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
yakıt konusunda bende cimri olmayacağı kanaatindeyim bende 3.2 v6 motor sonuçta yanlız bu ilandaki adamın dediğine göre vergi bir alt dilimden ödeniyormuş 1.500 küsürdü galiba

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kardeş valeler el sürmemiş diyor :) Motoru yedirmedim diyor :)

Araba, Focus'tan sonra her yönden ciddi maliyetli gelecektir. Ama farklı olması, karizması vs. için kullanım maliyetine değer diyorsan her türlü alınır. Senin bu tarz kişisel tercihlerine göre değişir. Muhtemelen takas öneren kişi de aynı sebepten değiştiriyordur arabasını.

Arabanın sicili, mazisi ve kondisyonunun da temiz çıkması şartıyla yerinde olsam takasa girerim.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Expertiz raporunu gördüm 1 ay önce tarihli arka tamponla sag arka kapının etek altı boyalı gerisi temiz genel olarak temiz duruyordu yakıtta sakinde 16 civarı diyor ama hiç bir zaman bu arabayla sakin olamadım 22in altina hiç inmedi diyor cocuk yabancı fransız ünide okuyor değiştirme nedeni olarak bende kalmaya devam ederse fazla yaşamam o yüzden satacam diyor benim aracı beyendiği için teklifte bulunmuş

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Benim merak ettiğim eskiden bizim 159'umuz vardı onun gibi fiat üretimi saçma sapan trim sesleri çıkartan acayip bir önden kayma meyili olan hantallığı yüzünden yürüyemeyen bir araçmı yoksa ufak çaplı bir super sportmu tabi yakıtı benide baya düşündürdü yok dedim ama açık kapıda bıraktım artısı eksisi ne olur

YaMaN

Göksel Yaman
Profesör
15 Eki 2016
208
819
2,085
40
İstanbul
Marka
Ford
Son sahibi olurum dersem uzun yıllarda benerim dersen uygundur. Kısa vadede çok zarar edersiniz

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Benim merak ettiğim eskiden bizim 159'umuz vardı onun gibi fiat üretimi saçma sapan trim sesleri çıkartan acayip bir önden kayma meyili olan hantallığı yüzünden yürüyemeyen bir araçmı yoksa ufak çaplı bir super sportmu tabi yakıtı benide baya düşündürdü yok dedim ama açık kapıda bıraktım artısı eksisi ne olur
159 ile kıyaslanmayacak bi araç olduğu kanaatindeyim ama yinede denemeden bilinmez ama ufak çaplı süpersport yorumuna katılıyorum bana göre gayet güzel yürürü vardır diye düşünüyorum

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
yaman arkadaşında belirttiği gibi 2. elde büyük sıkıntı yaşanabilir elden çıkarması zor bir araç

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Trim sesi ihtimali her Alfa'da var. Saçma önden kayması olmaz ama araba güçlü, belki yüklenince önü bırakabilir. Biraz sürüp kararını kendin ver. Trim sesi için de yine stabilize yolda bir yolculuk yap içinde.
Arabanın muazzam keyifli olacağının ve karizmasının garantisi var sadece. Yolda ST veya RS olmadıkça Focus'a iki kez bakmam, ama Giulietta dışındaki tüm Alfa'lara en az 2 kez dönüp bakarım.
Ben tüm trim sesi, yüksek vergi vb konuları göze alıp, üstüne alacağım 25bin'i de benzin harcamama sayıp arabayı alırdım. Ama sen dersen ki "ben ne kadar param olursa olsun o kadar benzin harcaması yapamam içime oturur", o zaman tabii almazsın. =)

BURAKGUNDUZ

Elit Apaçi
10 Eki 2016
64
30
970
Ben olsam test ayagına bile olsa bi tur binerdim :):):) kafadar bi arkadaşınla gidersen alırsın bence :)

Son düzenleme:

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Bugün saat 9da teslim aldım 11de geri teslim ettim.araç cekiş açısından cok kuvvetli fakat kavşak içine cok fazla kafa yatırıyordu,sağ ayna tarafından fazla rüzgar sesi geliyor,arabaya apaçi gibi dügmeli warex atmış çok bağırıyordu üstüne 30 verirsen kabul ederim ve jantlarımı alırım dedim kabul etmedi anlaşamadık

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Aynen eylenceli bir mersin adana arası sürüş deneyimim oldu 25 yerine 30 verseydi jantlarımıda almamı kabul etseydi niyeti bozmuştum takaslıyacaktım.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,054
7
51,429
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bugün saat 9da teslim aldım 11de geri teslim ettim.araç cekiş açısından cok kuvvetli fakat kavşak içine cok fazla kafa yatırıyordu,sağ ayna tarafından fazla rüzgar sesi geliyor,arabaya apaçi gibi dügmeli warex atmış çok bağırıyordu üstüne 30 verirsen kabul ederim ve jantlarımı alırım dedim kabul etmedi anlaşamadık
Aman iyi olmuş. Öyle özel arabaya düğmeli warex mi yapılır ya... güle güle kullan focus'unu kardeş.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
çok merak ediyorum para veripte arabayı maymuna çeviren başka milletlerde varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım