Alfhonsonun Alfa Romeo 156'sını test ettik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepinizin bildiği üzere değerli müdürümüz @alfhonso alfa romeo 156 sını @emert20 ile inceledik biz beğendik bakalım sizde beğenicekmisiniz :) bu arada @sinan abi senin 156 dan önce davrandık ama kusurumuza bakma biz nacizane ufak bir inceleme yaptık senin anlatmınla 156 yıda merakla bekliyoruz :D

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Öncelikle @Koraykaya ve @emert20 'e sonra da yorum yapan herkese teşekkür ediyorum :)

Bir anda @alfhonso sunuyor zannettim. Çok güzel bir araca sahipsin, uzun süreler boyunca keyifle kullanman dileğiyle! :)

İncelemeye gelirsek o samimiyetin verdiği hissiyat hoşuma gitti. Aracı incelerken güzel noktalara değinmişsiniz. Ellerinize ve emeğinize sağlık! :)@Koraykaya

kameralarla aram hiç iyi değil hocam, üstüne o gün bile aksilik çıktı arabayı verdim dedim siz takılın :D

@alfhonso abi şu bijonları boya yav paslı bijonlar 156 ya yakışmıyor :)
Test güzel olmuş elinize sağlık :)

Belki de inanmayacaksın da bu kadar paslı olduğunu videoda farkettim. Taunusun bijonlar da böyleydi ama jant lastik değişirken yeni bijon taktırdım. Bunun lastikler değişirken aklıma nasıl gelmedi bilmiyorum :)

Izledim videonuzu masallah. Arac guzel ama ben giristeki ya seversiniz ya nefret edersiniz sozunu arac sahibine ithaf ediyorum efenim

Adam haklı beni seversiniz ya da nefret edersiniz, başka bi ihtimal yok zaten :D

Birde ses sistemini dinletmeyi unuttunuz ama sağlık olsun:D

İnstaqram storylerde falan ara ara paylaşıyorum bi dahakine buraya da atayım abi :D

Video çok bilgilendirici olmuş . Otopark'ın içinden tanıdığımız birinin aracı olması da incelemeyi daha değerli kılan bir unsur olmuş. bundan sonraki testlerde de başarılar dilerim :)

teşekkürler hacım :)

Vayyy krallara bak eve gideyim aksam tamamını izlicem videonun.
Bu arada bana bahsettiğin yanlışlıkla 3'ten 2'ye çekme sahnesini de ekledin mi videoya?

Hele hele hele asdfsdf izledin mi la? satayım sana sen zenginsin iyi para verirsin :D

Video güzel olmuş emeğinize sağlık :)

RIP Panamera :p

eeeeyyy panamera asdfs

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu arada taunus testi biraz gecikecek. Arabanın tork aşırı düştü, sibop ayarı falan yapılması gerekiyor. Şu sıralar sağlık sebepli sıkıntılardan ötürü pek ilgilenemeyeceğim gibi duruyor. Biraz zamanı var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım