S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,775
3
9,722
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Belki birçok arabada bu sıkıntı yoktur ama madem konusu açılmış ben de yazayım. Benim favorite parça arattığım zaman aracınızla %100 uyumlu dediği parçaların çoğu gerçekten alakasız parçalar. Ben aldığım parçanın uymamasını, hatta görünürde aynı olup takınca sorun yaşama korkusuyla burdan alışveriş yapmak yerine direkt bu araç üzerine çalışan parçacıların kendisinden sipariş ediyorum, 3-5 lira kargosu pahalı çıkıyo en fazla
Teşekkür ederim yorum için.

Doğrudur toprak , çoğu parça hatalı olabilir parça numarasıyla bakmak lazım ama her insan bunu yapamaz hadi bizim aklımıza geliyor ama normal bir araç kullanıcısı da bu siteye girip alışveriş yapıyordur eminim...

ArasCan

Aras CAN
Takipçi
15 Mar 2020
1
0
10
39
İstanbul
Marka
Opel
Yedek parça alırken canlı destek ya da telefon ile iletişime geçilmesi daha iyi olur bence.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,051
1
1,140
2,570
Ankara
Marka
BMW
ben aloparçadan hiç alışveriş yapmadım.
mağduriyetiniz için öncelikle geçmiş olsun.
tavsiyem n11.comdan ayrı ayrı almanız.
her aracımda siparişi verdikten sonra arayıp şase numaramı isteyerek teyit ettiler.

• Wow
Tepkiler: S.Asil
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım