Amerikada Civic RS Testi / İlkay Zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya

13:20 de fiyat bilgisi var.
Bu arada videodaki kubilay beyin konuşmasında arada ingilizce kelimeleri kaçırması da bence ayrı güzel olmuş :)
Direk sıfır aracı sürmeleri de garibime gitti açıkcası. (Sıfır olduğunu kaput üzerindeki korumaya ve bulunduğu yere göre söyledim belki daha önceden de kullanılmıştır.)

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Abi 10 senede hiç mi Türkçe konuşmadın hiç mi memlekete köyüne gelmedin yav, çok uyuz olurum böyle konuşanlara :D
Araba baya hoş, bu rengi ben sevemiyorum sanayiide buna benzer astar boyası kullanan çok olduğundan olabilir :D
Keşke bu opsiyonlar Türkiye'de de olsa

Edit: Yarı otonom sürüş çok tatlı ya

Son düzenleme:
1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Abi 10 senede hiç mi Türkçe konuşmadın hiç mi memlekete köyüne gelmedin yav, çok uyuz olurum böyle konuşanlara :D
Araba baya hoş, bu rengi ben sevemiyorum sanayiide buna benzer astar boyası kullanan çok olduğundan olabilir :D
Keşke bu opsiyonlar Türkiye'de de olsa

Edit: Yarı otonom sürüş çok tatlı ya
Ben de uyuz olurum ama şöyle bi durum var adam yanlışlıkla ağzından ingilizce kelime kaçırınca utanıp sıkılıyor :D isteyerek olmadığına inanıyorum :D

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Yalnız şu sinyal verince ekranda o tarafın kamera görüntüsünün direk açılması hoş olmuş sevdim keşke Türkiye de de olsa, bence c sınıfında iyi bir tercih oldu civic rs f/p siyle.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin

13:20 de fiyat bilgisi var.
Bu arada videodaki kubilay beyin konuşmasında arada ingilizce kelimeleri kaçırması da bence ayrı güzel olmuş :)
Direk sıfır aracı sürmeleri de garibime gitti açıkcası. (Sıfır olduğunu kaput üzerindeki korumaya ve bulunduğu yere göre söyledim belki daha önceden de kullanılmıştır.)
Rengi bayağı beğendim.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Hoşuma gitti gırtlak dolu versiyonu ile:)
Sinyal verildiginde kameraların açılması da güzel bir özellik
Adaftif hız sabitleyici de güzel çalışıyor hondayı abd deki versiyonu için tebrik etmek lazım:D
Rengini de Begendim bu arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım