Anadolu Otoyolundaki Hız Koridoru Hakkında

Machine

Profesör
22 Eki 2016
92
119
1,060
İstanbul
Merhabalar, çok uzun zamandır bu otoyolu kullanmıyorum ancak önümüzdeki günlerde yeniden kullanacağım. Eskiden 140'a sabitler bu şekilde yol alırdım ancak bir arkadaşım hız kontrolü yapıldığından bahsetti. Şimdi durduk yere bu ekonomide cezalar yemeyelim.
Sürekli olarak bu yolu kullanan veya ceza yemiş üyelerimiz varsa bu konuda bilgilendirirse memnun olurum.

tanse.ler

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
48
59
685
42
istanbul
Merhabalar, çok uzun zamandır bu otoyolu kullanmıyorum ancak önümüzdeki günlerde yeniden kullanacağım. Eskiden 140'a sabitler bu şekilde yol alırdım ancak bir arkadaşım hız kontrolü yapıldığından bahsetti. Şimdi durduk yere bu ekonomide cezalar yemeyelim.
Sürekli olarak bu yolu kullanan veya ceza yemiş üyelerimiz varsa bu konuda bilgilendirirse memnun olurum.

Camlica giselerden sakarya bercesteye kadar koridor kamera var. Sonrasina gitmedigim icin bilemiyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Benim komşu sürekli İst-Ank gidip geliyor, 170,180 ortalama ile gelmişliği de var ama ceza yedim dediğini hiç duymadım...

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Haftada 2-3 sefer sultanbeyli-düzce gişeler arası 160-170 li hızlarla yolculuk eden tanıdığım var ceza yediğini duymadım.Ortalama ayda 1 bende aynı güzergahı kullanıyorum,ruh halime göre genelde kartepe civarına kadar sakin ara sıra 150-160 sakarya düzce arası basarak geliyorum.Dönüşte de körfez ve civarında göstergeye bakmaksızın sıkıyorum.Daha bir ceza ödemedim.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,294
3,931
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Ben yılda en az 2-3 kere kullanıyorum özellikle yazın daha fazla tabi..
Çamlıca dan giriyorum gerede den çıkıyorum mesela bu arada ki sure 2 saat 49 dakika 293 km olduğu için ben 130 sabitliyorum sonra devam ediyorum normal de ama geçen 1-2 saat avm ye girdiler o zaman ayağımı hiç çekmeden geldim bir ceza da ödemedim..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım