Ankarada Oto Yıkama Önerisi

Berkay.Kerim

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
30
46
645
Ankara
Marka
Peugeot
Merhabalar herkese.Ankara içinde araçlarınızı götürdüğünüz ve yıkamadan,kullanılan şampuandan mittden vs. memnun kaldığınız bir oto yıkamacı veya detay dükkanı varsa önerir misiniz?Şimdiden teşekkürler.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,865
26,224
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Üst seviye detailing tarzı yer arıyorsanız Otopark.com'un cliosuyla video çekilen "Detailing Dükkanı" keçiörende. Hatta bugünlerde de ordalar yine video çekiyolar

Berkay.Kerim

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
30
46
645
Ankara
Marka
Peugeot
Sadece arabamı yıkatacağım ama iş bilen bir yerde yıkatmak istiyorum.Detailing dükkanı yıkama yapıyor mu bilmiyorum açıkçası.Alanlarını kendimiz yıkamak için kiraladıklarını duymuştum sadece.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,280
3,907
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Üst seviye detailing tarzı yer arıyorsanız Otopark.com'un cliosuyla video çekilen "Detailing Dükkanı" keçiörende. Hatta bugünlerde de ordalar yine video çekiyolar
Sadece arabamı yıkatacağım ama iş bilen bir yerde yıkatmak istiyorum.Detailing dükkanı yıkama yapıyor mu bilmiyorum açıkçası.Alanlarını kendimiz yıkamak için kiraladıklarını duymuştum sadece.
Detailing dükkanı eskiden öyle kiralama yapıyordu güncel olarak yapmıyor olarak biliyorum ve sadece yıkama hizmetleri de yok.
Önereceğim bildiğim yer de pek yok ama brk detailing görmüştüm galiba yapıyorlar bana pek samimi gelmesede işlerini iyi yaptıklarını iddia ediyorlar..

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,865
26,224
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Sadece yıkama olarak sanmıyorum pek düzgün malzeme kullanarak yıkayan olduğunu. Vaktiniz oluyosa kendiniz yıkamanız daha iyi olabilir

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım