Araba için alınabilecek en iyi koku tavsiyesi

Emre ÇELİK

Emre ÇELİK
Taklacı Güvercin
19 May 2020
13
41
295
25
Ankara
Marka
Volkswagen
Aracıma genellikle little trees marka koku alıyorum ama aldığım koku en fazla bir- bir buçuk hafta canlı kokuyor. Sizden beğendiğiniz hoşunuza giden koku markalarını ve kokularının isimlerini yorumlarda bekliyorum.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,280
3,907
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Little Trees Clip Tropical kullanıyorum epey memnunum. Elimde bir adet açılmamış kaldı geriye ama çoğu yerde satıştan kaldırılmış, stok kalmamış. Bulursan tavsiye ederim, 1 ay kadar gidiyor ortalama.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,865
26,225
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Little treesleri üstünde yazdığı gibi poşetini az az açarsan daha uzun gidiyo. Ek olarak bargello mağazası varsa yakınlarında 7-8 adet koku çeşidi var tester mevcut ortalama 1 ay gider onlar da. İsmi Toprak olan bir koku var hafif sayılır, ağır seviyosan odunsu var o da genel sevilen bi koku. Diğerlerine de bakarsın mango falan var bişeyler

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,732
6,829
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
Çok göreceli bir konu.

Ben uzun zamandır "be in a good mood" kullanıyorum. (Yeni isimleri Vavana oldu sanırım.)

Angelic ve Neutral kokuları favorim. Yazın da Hopeful hoşuma gidiyor.

Ufak dikdörtgen şeklinde çıkardıkları yeni tasarımlarıyla da çok daha şık duruyorlar.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,733
3
9,667
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Febreze Anti-Tobacco (En çok kullandığım 1)
Febreze Bahar Çiçekleri ( 2 )
Glade Mango ( 3 )
MagicDose Kahve ( Bulursam alırım 3-5 )

Berkers

Berke
Düz Yol Gazcısı
20 Mar 2022
5
8
145
22
Luleburgaz
Marka
Renault
Febreze yeni araba kokusu önerisi almıştım lakin hiç kullanmadım, Glade'in aynı ürününü kullandım memnun kaldım. Tüp şeklindekiler hariç (sarsıntıda akabiliyor, konsola yapışıyor) migrosta bulunanlar iyi, ayrıca magic dose sprey kokuları kullanan arkadaşlarım da gayet memnunlar.

Emre ÇELİK

Emre ÇELİK
Taklacı Güvercin
19 May 2020
13
41
295
25
Ankara
Marka
Volkswagen
Little treesleri üstünde yazdığı gibi poşetini az az açarsan daha uzun gidiyo. Ek olarak bargello mağazası varsa yakınlarında 7-8 adet koku çeşidi var tester mevcut ortalama 1 ay gider onlar da. İsmi Toprak olan bir koku var hafif sayılır, ağır seviyosan odunsu var o da genel sevilen bi koku. Diğerlerine de bakarsın mango falan var bişeyler
Üzerindeki cetvel çizgisine göre açıyorum 5 günde bir cm gibi ama uçup gidiyor muhtemelen little trees ürünlerininde sahtesini yapıyorlar

Emre ÇELİK

Emre ÇELİK
Taklacı Güvercin
19 May 2020
13
41
295
25
Ankara
Marka
Volkswagen

Emre ÇELİK

Emre ÇELİK
Taklacı Güvercin
19 May 2020
13
41
295
25
Ankara
Marka
Volkswagen
Tavsiye ettiğiniz bütün kokuları (bulabildiklerimi) sepetime ekledim hepsini sipariş ettim. Yardımlarınız için teşekkür ederim :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,733
3
9,667
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Tavsiye ettiğiniz bütün kokuları (bulabildiklerimi) sepetime ekledim hepsini sipariş ettim. Yardımlarınız için teşekkür ederim :)
Ne güzel bir konu oldu , umarım beğenirsiniz herkesin önerdiklerini sizde deneyimlediklerinizi bize bu başlık altında aktarın olur mu ? :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca

IMG_20220321_214553.jpg

Tatlı bir kokusu var Little Trees kadar uzun ömürlü olacağını sanmam ama estetik bir ürün :D :D Link

Son düzenleme:

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,391
2
3,017
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Türkiye’de baktım hala yokmuş ama gün gelir de pazara girerse ya da yurt dışına çıkarsanız Rituals’ı bir deneyin. Kutudan 2 adet çıkıyor ve tanesi 1 yıl kadar gidiyor. Böyle bir kutu da 12-15 Euro kokusuna göre. İlk 1-2 haftadan sonra keskin koku gidiyor ve hafif hafif kokuyor ama hep kokuyor. Kimyasal kokulardan aşırı alerji olan biri olarak inanılmaz memnuniyetle kullanıyorum. Hem bu kadar uzun giden hem de insanı rahatsız etmeden arabanın doğal kokusu gibi kokan bir koku görmedim.

FD886776-FC3D-48C1-BCB1-176BEFCB470F.jpeg

Tepkiler: bt ve Bedirhan

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,826
2,102
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Türkiye’de baktım hala yokmuş ama gün gelir de pazara girerse ya da yurt dışına çıkarsanız Rituals’ı bir deneyin. Kutudan 2 adet çıkıyor ve tanesi 1 yıl kadar gidiyor. Böyle bir kutu da 12-15 Euro kokusuna göre. İlk 1-2 haftadan sonra keskin koku gidiyor ve hafif hafif kokuyor ama hep kokuyor. Kimyasal kokulardan aşırı alerji olan biri olarak inanılmaz memnuniyetle kullanıyorum. Hem bu kadar uzun giden hem de insanı rahatsız etmeden arabanın doğal kokusu gibi kokan bir koku görmedim.

Ekli dosyayı görüntüle 38995
Yalnız 15 Euro fazlaymış.Ki ülkemize geldiğinde daha yüksek bir fiyattan verilir.Uzun süre gidebilir ama çoğu kişi bir araba kokusuna bu parayı ver(e)mez bence.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,865
26,225
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Yalnız 15 Euro fazlaymış.Ki ülkemize geldiğinde daha yüksek bir fiyattan verilir.Uzun süre gidebilir ama çoğu kişi bir araba kokusuna bu parayı ver(e)mez bence.
ayda 1 little trees alsak yılda 180tl. yukarıda önerilen be in a good mood lar var ondan ayda bi alsak yılda 300tl. Bundan 1 tane alıp gerçekten 2 yıl kullanıyorsak makul bence

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,391
2
3,017
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
ayda 1 little trees alsak yılda 180tl. yukarıda önerilen be in a good mood lar var ondan ayda bi alsak yılda 300tl. Bundan 1 tane alıp gerçekten 2 yıl kullanıyorsak makul bence
Aynen öyle. Tek kartuşu 1,5 yıl kullananı gördüm. Kokunun ne kadar hafif ya da ağır olmasıyla da alakalı aslında. Ağır kokular daha uzun gidiyor. Ben en son Kasım ayında aldım 11 Euro’ya. (Kampanya ile 8Euro’ya kadar gördüm en ucuz olarak. Geçen sene ise en pahalısı 12’ydi, şimdi 15’e kadar çıkan kokuları var. Tahtasız, sadece kartuş alınınca da 3 Euro kadar daha ucuz oluyor.) Şu an dün takmışım gibi kokuyor. Bir de güzel olan ben koku konusunda cidden çok alerjiğim ve beni hapşırtmadı hiç. Yeri geldiğinde günde 2-3 alerji ilacı alan biri olarak benim için çok büyük bir kriter bu. Ancak araba buram buram koksun diyen birini tatmin etmez. Koku kesinlikle hissediliyor ancak rahatsız edici derecede fazla da kokmuyor. İyi bir ayar yakalamışlar. Ben doğal olarak buradaki ürünlere göre kıyaslıyorum. Mesela Febreze 30 gün gidiyor ve 2,5 Euro düzeyinde en ucuzu. Türkiye fiyatı da birebir aynı görünüyor. Direkt Euro bazlı gelmiş yani ekstra bir zam olmadan. Diğer kokular Türkiye’de daha ucuz görünüyor hatta. Bu bağlamda belki piyasaya girse bu marka da biraz daha ucuz olabilir belki Türkiye’de. Hele Little Trees burada uçuk kalitesine göre. Clip modeli ikili alırsan tanesi 4,5, tekli alırsan 6 Euro civarında. Rituals ile aynı yani. Febreze’de de 2-3 aylık parasına en pahalı Rituals’ın bir kartuşunu alabiliyorsun. En az 7-8 ay kullansan fazlasıyla kardasın. Bunun yanında kimyasal kokmuyor araba ve Rituals sonuçta bir de premium marka bu sektörde. Bana da tüm arkadaşlarım söyleyip ısrar, kıyamet aldırdı, ben de herkese aynen reklamını yapıyorum şimdi 😬 Markadan para almışım gibi yazmışım ama cidden çok iyi 😃

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım