Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    679

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,298
16,218
5,720
çanakkale
Marka
Renault
9AC3BE9A-B279-4E2F-8EDE-28DBA09FF223.jpeg
Emektar

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,298
16,218
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Aracı sattığım için plakayı kapattım yeni sahibi belki kabul etmez.Arabaları seven birine gitsin çok istemiştim her yıl boya koruması yapılırdı her çarşanba 12-13 farklı bez peluş eldivenle yıkanır her pazar cilası yapılırdı.hiç üzülmedi fabrika verisi 11.2 olmasına rağmen hiç yorulmadan 8.7 ortalama tutturulmuştu.yağı 8 binde bir değişirdi lifte kaldırıp arada altını yıkatmışlığım bile vardı.buzdolabının üstünde resmî var iki tane çıktı aldım .birde tam unuttum derken dün rüyamda gördüm.
98A6B765-6B8A-4ED3-86E7-B3F6CA526526.jpeg
76835A21-1738-4654-BADA-3BA2BBFA04D6.jpeg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Aracı sattığım için plakayı kapattım yeni sahibi belki kabul etmez.Arabaları seven birine gitsin çok istemiştim her yıl boya koruması yapılırdı her çarşanba 12-13 farklı bez peluş eldivenle yıkanır her pazar cilası yapılırdı.hiç üzülmedi fabrika verisi 11.2 olmasına rağmen hiç yorulmadan 8.7 ortalama tutturulmuştu.yağı 8 binde bir değişirdi lifte kaldırıp arada altını yıkatmışlığım bile vardı.buzdolabının üstünde resmî var iki tane çıktı aldım .birde tam unuttum derken dün rüyamda gördüm.Ekli dosyayı görüntüle 15439 Ekli dosyayı görüntüle 15438
Hocam daha önceden bir BMW sahibi olmuşsanız, onu unutmanız çok zor oluyor, ta ki bir başka BMW'yi alana kadar.Uykusuz gecelere ben de bir fotoğraf koyayım, sizi çok anlıyorum.o_ODaha henüz o taa ki'ye ailecek ulaşamadık.:)
pnl8pL.jpg

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,298
16,218
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Hocam daha önceden bir BMW sahibi olmuşsanız, onu unutmanız çok zor oluyor, ta ki bir başka BMW'yi alana kadar.Uykusuz gecelere ben de bir fotoğraf koyayım, sizi çok anlıyorum.o_ODaha henüz o taa ki'ye ailecek ulaşamadık.:)
pnl8pL.jpg
Sanırım bi bmw alıcam ya pejoyla takas makas bir yolunu bulucam.beni e90 da en çok cezbeden şey salt direksiyon zevkiydi.aşırı ağır bir direksiyonu vardı (bi toros değil tabiki)

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Sanırım bi bmw alıcam ya pejoyla takas makas bir yolunu bulucam.beni e90 da en çok cezbeden şey salt direksiyon zevkiydi.aşırı ağır bir direksiyonu vardı (bi toros değil tabiki)
İlk kasa 308 bakın hocam, onların direksiyonu da ağırdır. :) 1.6 e-hdi motorla az yakmaya devam edersiniz. Bende ki 1.6 vti dı (makyajsız kasa) aslında ama dizelde de değişeceğini sanmıyorum pek.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Yakıt gerçekten problem ise, bunu önermeyi sevmiyorum ama, 2000 model öncesi BMW'lerde kullanılan motorların hemen hepsinde demir döküm bloklar mevcut bu demir döküm bloklar LPG'ye de çok dayanıklılar.Ya da eski model BMW'leri ve LPG'li sistemleri bir kenara bırakıp kesenin ağzını açarak F20 116i kovalayabilirsiniz.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Herkes ağır diyo da o ağırlık normal bence, ben de hafif sevmiyom, belki bi kadın zorlanır park ederken falan ama alışır

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,298
16,218
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Herkes ağır diyo da o ağırlık normal bence, ben de hafif sevmiyom, belki bi kadın zorlanır park ederken falan ama alışır
Park ederken zorluyor baya ya ama bencede alışılmıcak bi durum değil özellikle kullandıktan sonra yollarda o sürekli küfür ettiğim bmw sürücülerinin neden öyle kullandığını anlamıştım.gerçi malatyada bmw hevesim biraz ertelendi burdaki bir kaç arkadaşın servis bulma konusunda baya zorlanmasından sonra.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault

İyi oldu lastikler ben sevdim. Falken as 210 4 mevsim 195 50 15. Arka basık falan değil orası egimliydi ben de çapraz durdum. Ama keşke basık da olabilse çok beğendim arabanın b sütununda arkasına zoom yapınca

Tek kelimeyle ef-sa-ne görünüyor! Hiç sırıtmamış araçta, çok güzel oturmuş. Hafif alçak olabilse, hep bu şekilde kalsa çok iyi olurdu. :) Arka jantlar el yapımı ofset mi oluyor hocam?

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Teşekkürler çok. Aynen arka jantlar kesikli kaynaklı ofsetli bişeyler. Önler de ofsetli ama az :D

Rica ederim. Laguna 1 aracına yaptırmıştı bir arkadaşım, kaliteli yapıldığında cidden sorunsuz oluyorlarmış. Şaşırmıştım baya. Sorunsuz, keyifli sürüşlerin olsun.

Çok keyifli bir not: Şöyle biraz arkayı attırma videoları istiyoruz üzerinde bu jantlar varken. :)

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Rica ederim. Laguna 1 aracına yaptırmıştı bir arkadaşım, kaliteli yapıldığında cidden sorunsuz oluyorlarmış. Şaşırmıştım baya. Sorunsuz, keyifli sürüşlerin olsun.

Çok keyifli bir not: Şöyle biraz arkayı attırma videoları istiyoruz üzerinde bu jantlar varken. :)
2 3 gün önce 5 yıl lastik lafı duymak istemiyorum dedim. O lafımı yemem ben :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım