Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
alPMoR.jpg

2017 yazından bir fotoğraf. İkisini de dene tarafını seç o_O

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Amerikan park sistemlerinin sinyal konusunda sürücüleri yanılttığı konusuna katılıyorum. Ben bu sistemi kısık olarak kullanıyorum, uzun süreli açık kaldığında ısıtmadığı teyitledim. Sinyal kullanıldığında bariz olarak kendini belli ediyor, herhangi bir işlevsel sorun yaratmıyor. Kısık olarak sinyal ampüllerinin yanıyor olması görsel olarak siyah ile birlikte çok güzel bir uyum sağlıyor fikrindeyim. :) Bu fotoğraf ile kameramın bozulduğunu farkettim. :D

Keşke paçaları sıvamış dereye gider gibi bir duruşun olmasa. Ben arabama bir yay alamayacak mıyım?!

Son düzenleme:

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
Amerikan park sistemlerinin sinyal konusunda sürücüleri yanılttığı konusuna katılıyorum. Ben bu sistemi kısık olarak kullanıyorum, uzun süreli açık kaldığında ısıtmadığı teyitledim. Sinyal kullanıldığında bariz olarak kendini belli ediyor, herhangi bir işlevsel sorun yaratmıyor. Kısık olarak sinyal ampüllerinin yanıyor olması görsel olarak siyah ile birlikte çok güzel bir uyum sağlıyor fikrindeyim. :) Bu fotoğraf ile kameramın bozulduğunu farkettim. :D

Keşke paçaları sıvamış dereye gider gibi bir duruşun olmasa. Ben arabama bir yay alamayacak mıyım?!

Stock candır :) maşallah güle güle kullanın

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel

Amerikan sinyal konusu kullanılan module gore degisir. Bazı moduller sinyal verdiğinizde tam olarak sönmüyor hafif bi sönüp yanıyor bunlar dandik olanlar. Benim kullandıklarım ise sinyal verdiğim taraf normal sinyal gibi komple yanıp sönüyor bir sorun teşkil ettiğini sanmıyorum. Bu arada maşallah coupeye yaydan önce jantları değiş bence Furkan :)

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Amerikan sinyal konusu kullanılan module gore degisir. Bazı moduller sinyal verdiğinizde tam olarak sönmüyor hafif bi sönüp yanıyor bunlar dandik olanlar. Benim kullandıklarım ise sinyal verdiğim taraf normal sinyal gibi komple yanıp sönüyor bir sorun teşkil ettiğini sanmıyorum. Bu arada maşallah coupeye yaydan önce jantları değiş bence Furkan :)

Bahsettiğin üzere çok farklı modüller mevcut, bu modellerin kaliteleri değişkenlik gösteriyor. Bende sinyal verdiğimde komple sönme olmuyor, sinyal daha kuvvetli yanıp sönüyor ve normal durumda park konumunda iken kısık seviyede yanıyor sinyal lambaları. Sorun teşkil edecek asıl konu sis ile gezenler, tutarlı kullanıldığında ben de sorun teşkil ettiğini zannetmiyorum. :) Teşekkür ederim. Bu jant konusu fotoğraflarda olduğundan daha kötü görünüyor, forumda fotoğrafta hiç beğenmeyen arkadaşlarım çıplak göz ile gördüğünde tam tersine beğendiler. Bir süre daha jantlar ile devam edeceğiz, jant konusunda nokta atışı yapmak gerek bundan dolayı karar verirken acele etmiyorum. Şöyle hafif bir jant olacak gün geldiğinde. :) İyi bir yay takımı 600 TL civarında bulunuyor ama iyi bir jant takımı sıfır olarak ortalama 3.000 TL'yi buluyor. 3.000 TL'yi janta vermek... :D

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Uzun zaman oldu, dertleşmeyeli:). ''Vive La France''

Geçen haftalardaki talihsizlikten sonra, tampon, sis farı ve jant kapağımızı kurban verdik.:(

Fotoğrafları görünce tebessüm oluştu anında. Çok diri ve çok güzel duruyor. Kordonları, yolda ki duruşu maşallah. :) Bu araba değeri bilinmesi gereken özel arabalardan biri. Kullanım karakteri çok keyifli, yaşına rağmen sundukları taktir edilesi. Tam anlamıyla cömert bir Fransız. :)

Çok geçmiş olsun, sis farı ve jant kapağı gidecek nasıl bir olay yaşadınız? Konuyu kaçırdım.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Fotoğrafları görünce tebessüm oluştu anında. Çok diri ve çok güzel duruyor. Kordonları, yolda ki duruşu maşallah. :) Bu araba değeri bilinmesi gereken özel arabalardan biri. Kullanım karakteri çok keyifli, yaşına rağmen sundukları taktir edilesi. Tam anlamıyla cömert bir Fransız. :)

Çok geçmiş olsun, sis farı ve jant kapağı gidecek nasıl bir olay yaşadınız? Konuyu kaçırdım.
Teşekkürler, konuyu pek açmadım aslında olayın şokunda olduğum için,o_O virajda aracı biraz fazla zorladım (şımarıklık yaptık), yine de ucuz atlattık.o_O

Son düzenleme:

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Teşekkürler, konuyu pek açmadım aslında olayın şokunda olduğum için,o_O virajda aracı biraz fazla zorladım, yine ucuz atlattık.o_O

Hadi ya, o zorlamanın sonucuyla ya çok ucuz atlatırsın ya da çok kötü bir şekilde sonucu olurdu. İyi ki ucuz atlatmışsın. Aracın limitleri ile çok iyi kurtardığın belli. o_O

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hadi ya, o zorlamanın sonucuyla ya çok ucuz atlatırsın ya da çok kötü bir şekilde sonucu olurdu. İyi ki ucuz atlatmışsın. Aracın limitleri ile çok iyi kurtardığın belli. o_O
Aslında hata yaptım, aracın arkasını getirmek için biraz fazla uğraştım, daha önceleri durumu kurtarmıştım ama bu sefer hızım fazla olduğu için ve viraj da sert olduğu için ''Amelie'' bir yere kadar dayanabildi.

Son düzenleme:

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Aslında hata yaptım, aracın arkasını getirmek için biraz fazla uğraştım, daha önceleri durumu kurtarmıştım ama bu sefer hızım fazla olduğu için ve viraj da sert olduğu için ''Amelie'' bir yere kadar dayanabildi.

Limitlerini bazen daha da fazla zorlamak istiyoruz, bu büyük bir hata oluyor. Ucuz bir şekilde atlatmış olmana çok sevindim, bu kötü de olsa Amelie ile aranda iyi bir tecrübe oldu. Artık daha iyi biliyorsun tepkilerini. :) Özellikle Amelie'ler çok dengesiz olabilir belirli konularda, filmden biliyorum. :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Limitlerini bazen daha da fazla zorlamak istiyoruz, bu büyük bir hata oluyor. Ucuz bir şekilde atlatmış olmana çok sevindim, bu kötü de olsa Amelie ile aranda iyi bir tecrübe oldu. Artık daha iyi biliyorsun tepkilerini. :) Özellikle Amelie'ler çok dengesiz olabilir belirli konularda, filmden biliyorum. :D
Yüksek süratlerde, kısa dingil mesafesine çok güvenmemek gerek.
tumblr_n7zpomtSlD1r4zodlo1_r1_500.jpg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım