Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    679

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
İlk kullandığım arabaydı eğer yamulmuyorsam 11 yaşımda felandım beyaz 1.3 otomatik idi herhalde.Güzel arabalar ben seviyorum(genel manada) tasarımı çok hoş eski Japon arabalarının görüntüsü hakim Subaru İmpreza GC8 veya Toyota Corolla AE101'e az biraz benzetiyorum sanırım o zamanlarda da Koreliler tasarım dili konusunda bir çıtayı tutturamamışlar kah kötü kah iyi yapmışlar bu iyi olan.:DKötü olan ise bkz.Kia Capital(1990s) arabayı çizen adam kunduracıda çıraklık yapmış diyorlaro_O

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,565
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
ZZzVPV.jpg

ldNy6r.jpg

Hala daha kaportadaki tonla eksiği tamamlayamasakta 2.0'ına kurban olam :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,565
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hocam sinyaller biraz kötü durumda , fiyatı çok fazla değilse ekonomik olarak müsait olduğunuz bir zamanda değiştirmeniz aracın görüntüsüne olumlu yönde etki edecektir.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hacım arabaların eksikleri saymaya kalkarsak benim arabada 90 tane eksik var, bırakalım sahipleri zaten görüyordur merak etme sen :)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
İlk kullandığım arabaydı eğer yamulmuyorsam 11 yaşımda felandım beyaz 1.3 otomatik idi herhalde.Güzel arabalar ben seviyorum(genel manada) tasarımı çok hoş eski Japon arabalarının görüntüsü hakim Subaru İmpreza GC8 veya Toyota Corolla AE101'e az biraz benzetiyorum sanırım o zamanlarda da Koreliler tasarım dili konusunda bir çıtayı tutturamamışlar kah kötü kah iyi yapmışlar bu iyi olan.:DKötü olan ise bkz.Kia Capital(1990s) arabayı çizen adam kunduracıda çıraklık yapmış diyorlaro_O
Sorunsuzluk olarak da benzerler. Özellikle mekanik anlamda çok sağlamdır eski Hyundailer, yenilerini bilemem ama eskiler öyle. Tek sıkıntısı, kapı mekanizmasında ve camlarda bir sorun çıkmaması lazım, eğer çıkarsa ne yaparsan yap arıza yapıyor.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,302
1
9,457
4,970
kocaeli
Hacım arabaların eksikleri saymaya kalkarsak benim arabada 90 tane eksik var, bırakalım sahipleri zaten görüyordur merak etme sen :)
Bizimkide öyle ama bu yaz bakım kampına sokacağım onu .

Biraz kutsal toprakların havasını alsın .

Komple boya istiyor bizimkide :)

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Hocam sinyaller biraz kötü durumda , fiyatı çok fazla değilse ekonomik olarak müsait olduğunuz bir zamanda değiştirmeniz aracın görüntüsüne olumlu yönde etki edecektir.

Hocam onlar zamanında yaptığımız kazadan ötürü değişti yani taktırdığımızdan beri rengi öyle onun yan sanayi. :D Satıcam yakında zaten.

Son düzenleme:

Kubilay67

Taklacı Güvercin
9 Mar 2017
24
84
335
30
Antalya
enistemde otomatigi var 3. sefer motoru actilar arabanin komple pistoller yatak falanda degisti taslanmaya gitti geldi her seyi denediler ama araba hala sıkışıyor yag yakiyor çok ilginc bi araba ustalar denemedik bi sey birakmadi :D

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
enistemde otomatigi var 3. sefer motoru actilar arabanin komple pistoller yatak falanda degisti taslanmaya gitti geldi her seyi denediler ama araba hala sıkışıyor yag yakiyor çok ilginc bi araba ustalar denemedik bi sey birakmadi :D

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Enteresan talihsizlik olmuş biraz. Motor narin biraz devir çevirmemek lazım. :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım