Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    677

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,040
3
4,935
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Arka tampona trafikte biri dokundursa da kaskodan ücretsiz değişimini yaptırsam diyor musun hiç hocam :D

Onu bir ara @Basri Amca ile hususi olarak halledeceğiz abi :D Şaka bir yana komple yeni tampon alıp boyatma seçeneği makul geliyor da arabanın dışı kozmetik olarak iyice bakımsız oldu ilgilenemedim,biri çarpmadığı sürece herhalde bir süre daha böyle binerim diye düşünüyorum :D

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,280
3,907
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Mükemmel olur. Bahaneyle sürtme izlerinden kurtulur mis :D Zamanında benim mondeo'da da şu arka tamponu napsam diye düşünürken biri kütletti. Güzelce değiştirdim içim rahatladı :D
En güzeli, işin şakası bi yana İstanbul trafiğinde arka tampona birisinin tıklamasını sağlamak çok kolay. Herkes dip dibe gidiyor zaten.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,841
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Onu bir ara @Basri Amca ile hususi olarak halledeceğiz abi :D Şaka bir yana komple yeni tampon alıp boyatma seçeneği makul geliyor da arabanın dışı kozmetik olarak iyice bakımsız oldu ilgilenemedim,biri çarpmadığı sürece herhalde bir süre daha böyle binerim diye düşünüyorum :D
En güzeli, işin şakası bi yana İstanbul trafiğinde arka tampona birisinin tıklamasını sağlamak çok kolay. Herkes dip dibe gidiyor zaten.
Ön tampon riskli de arka tamponda risk az. Sert bir frenle bence o işi halledersin trafikte 😂 İstanbulda ya da büyük sehirlerde arabanın cizilmemesi, surtmemeleri mümkün değil zaten. Bir yere bırakıyorsun döndüğünde içinden geçmişler arabanın. O yüzden tampon falan yaptırmamak lazım. Vurulmasını beklemek daha mantıklı. Ben 1 hafta içinde 2 kez tampon değiştirdiğimi bilirim istanbulda 😂

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
897
1,654
2,320
İst.
Marka
Ford
Her detaycı arabacının ideali; tek araçlık park yeri..

WhatsApp Image 2023-09-25 at 13.38.47.jpeg

Haftasonu 1000 kmlik uzun yol koşusundan bir kare:

WhatsApp Image 2023-09-25 at 13.38.47 (1).jpeg

Son düzenleme:

Onatygt

Onat YİĞİT
Profesör
4 Şub 2022
146
441
1,585
Kayseri
Marka
Volkswagen
19 Ocak 2021 tarihinde çektiğim bu fotoğraf ile geçmişe ufak bir bakış atalım. :D
Deprem yıkılacak çoğu bina gibi arkadaki apartman da aynı kaderi yaşıyor. :/

Dipnot: Pirelli Scorpion Verde All Season Plus cidden fiyatını hak eden bir lastik. Aşırı buzlanma olmadığı sürece 4x4 araçta her türlü kullanıma uyum sağlıyor.

20220119_125729.jpg

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
770
1,643
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Eksiklerimizi tamamlamaya devam ettiğimiz bir haftasonunu daha geride bıraktık. İçimde o sesle beraber gecenin sonu fotoğrafını bırakıyorum. “Bunu böyle adam edebilüseeek edeceğük edemezseek yapacah bişi yoh biz üstümüze düşen gorevi temamlıyoh :D
IMG_5620.jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım