KAPALI Araç arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinanknc

Profesör
13 Kas 2016
136
149
1,185
Öncellikle hayırlı günler değerli forumdaşlar. Maksimum 47 48 bin tlye, dizel 90 bin kmyi geçmemiş en donanımlısı olmasa da biraz dolu olan ( çelik jant, park sensörü, usb aux girişi vs.) bir araç arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Dizel,az km,az dolu ve temiz bir araç bu bütçe ile tavsiyem b veya b SUV olur.2.elde fazla hareketli olmayan ancak güzel araçlardan ford b max tavsiye ederim.(babamin aracı).Sizin bütçemize göre 1.5 TDCİ veya 1.6 TDCİ az km de ve dolu aracı çok rahat bulabilirsiniz.aklimizda hiç olmamasına rağmen aile dostumuzdan aldık çokta memnunuz.cam tavanlı,Sony müzik sistemli,geri görüş kameralı ,yağmur ve far sensörlü kısaca epey dolu 13 bin km de ve nokta hatasız 2014 model aracı 53 bin TL ye aldık(1.6 TDCİ)simdi sahibinden e baktım güzel araçlar var tavsiye ederim.

sinanknc

Profesör
13 Kas 2016
136
149
1,185
Dizel,az km,az dolu ve temiz bir araç bu bütçe ile tavsiyem b veya b SUV olur.2.elde fazla hareketli olmayan ancak güzel araçlardan ford b max tavsiye ederim.(babamin aracı).Sizin bütçemize göre 1.5 TDCİ veya 1.6 TDCİ az km de ve dolu aracı çok rahat bulabilirsiniz.aklimizda hiç olmamasına rağmen aile dostumuzdan aldık çokta memnunuz.cam tavanlı,Sony müzik sistemli,geri görüş kameralı ,yağmur ve far sensörlü kısaca epey dolu 13 bin km de ve nokta hatasız 2014 model aracı 53 bin TL ye aldık(1.6 TDCİ)simdi sahibinden e baktım güzel araçlar var tavsiye ederim.
B max baktım ancak fiyatları biraz aşıyor bütçemizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım