KAPALI Araç seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet48

Taklacı Güvercin
20 Mar 2018
7
0
285
Merhaba arkadaşlar aklımda iki araç var ikisi arasında kararsızım o yüzden size danışmak istedim
her ne kadar çok fazla benzemesede ilk araç Audi a4 2.0 tdi 177 multitronic ikinci olarak Mercedes cla180d motoru Renault motoru türevi olan
araçlar hakkında biligilerinizi paylaşır mısınız arcı şehir içi şehirler arası normal kullanacağım
yakıt tüketimi 'fabrika verisi olmayan tüketim' şanzımanları kronik sorunları yol tutuş bakım masrafları multimedya vs vs yani teknik bilgilerini benimle paylaşıp beni aydınlatırsanız sevinirim.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
bmw satan adamın yarına 100 milyar borcu olsun yine de arabası temizse piyasanın altına satmaz. Piyasanın altındaysa bil ki birşey var o bmw de.

Öyle...

Birde bu baya özel bir model (station olan) ... yani birileri özellikle istemiş...
Aslında bu tip araçlar genelde bakımlı da olur... ama yurdumda station araçlara başka bir gözle bakıldığı için belki fiyat kırılmışta olabilir... İyi bir ekspertiz şart... zaten aslında her araca şart.. ve alınan riske değmez .. hem daha sonra aracı elden çıkarırken ne durumda aldığının da bir belgesi oluyor.

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Öyle...

Birde bu baya özel bir model (station olan) ... yani birileri özellikle istemiş...
Aslında bu tip araçlar genelde bakımlı da olur... ama yurdumda station araçlara başka bir gözle bakıldığı için belki fiyat kırılmışta olabilir... İyi bir ekspertiz şart... zaten aslında her araca şart.. ve alınan riske değmez .. hem daha sonra aracı elden çıkarırken ne durumda aldığının da bir belgesi oluyor.
ben tek ekspere de güvenmiyorum. eksper + usta + servis kayıtları vs

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,632
18,433
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Öyle...

Bu araçlardan 10-15 tane dod expertsizli olarak sattı sıkıntı yok arabalarda yani :) Touring olması Tr pazarı için dezavantaj zaten Dod’da da bu civarlara gitti bu arabalar.Ve hepsinin donanımları aynı ama renkler değişik :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Filo kiralamadan almak nasıl bir fikir renk aracı olanlarda biraz daha ucuz fiyatlar

Tercih etmem ben .. ama yine bir ekspertiz ile olabilir lakin genelde hor kullanılabiliyor.
Ama tabi, kendi aracı gibi bakan insanlar da var (mesela ben) .. öyle birinin aracına düşerseniz gayet alınası olur .. yoksa genellikle kiralık araç denip biraz hoyratça kullanılıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım