KAPALI Aracın Özeliklerini açmak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Aracımın 2 adet yakıt tankı var. Bu sebeble benzinli olan versiyondaki, menzil, anlık tüketim ve ortalama tüketim gibi bilgileri yol bilgisayarımdam alamıyorum. Ama obd2 ile bağlandığımda üçüncü bir yazılımla bu bilgilere ulaşabiliyorum. Arabamın ön panelinde bu bilgilere ulaşabilceğime inanmaktayım. OBD2 elm327 ile aracıma bağlanarak bu ekranları açmak mümkünmüdür.

Mümkünse hangi yazılıma ihtiyacım var. Saygılarımla
3Ap5B0.png

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Ben anlamiyorum. Boyle bir nimet var kimse alip binmiyor. Koca ulkede 5000 tane yok..
Boyut sıkıntı abi. Çocuğun olunca pişman olmazsın umarım i10' dan. Gerçi sen tepeye port atar yine yaparsın birşeyler de çoğu kişide o boyut riskine girecek cesaret yok. Zaten o yüzden bu arabadan bu koca ülkede 5000 tane yok. Bagaj seven milletiz nabacan. :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,057
7
51,433
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben anlamiyorum. Boyle bir nimet var kimse alip binmiyor. Koca ulkede 5000 tane yok..
adım gibi eminim bu versiyondan haberi bile olmayan ve benzinlisini alıp sonradan lpg taktıran bir sürü insan vardır. lpg'li araba alacak olsam tek tercihim olur halbuki. arabayı hyundai'den çok sen tanıtıyorsun zaten :)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
İki tane tüplü arabamız var . Biri senin araba ile kardeş sayılır , aynı fabrikada üretilmişler , nasıl bu kadar az yakıyor aklım almıyor cidden .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım