KAPALI Arkadaşlar ilandaki Opel insignia alınır mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Kapı ışıkları,arkadaki egzoz biraz apaçi işine benziyor açıkcası
Bende de 1.6t edition elegance var bir sorunuz olursa seve seve cevaplarım

Son düzenleme:

gokhanatesoglu

Profesör
27 Eyl 2016
182
161
1,085
Eyvallah hocam sagolun bu aracin dizelinin uzun yol yakit tuketimi hakkinda bilginiz varmi?90 kmh ve 120 kmh ile ortalama 100 km de kac litre yakit tuketiyor?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,925
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Zevk meselesi tabii ama sırf offset'li jant yüzünden bile uyguna verse de almazdım o aracı. İnsignia gibi bir aracı böyle basit göstermenin hiç bir manası yoktu. 1500 lira verilmiş bir de.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Eyvallah hocam sagolun bu aracin dizelinin uzun yol yakit tuketimi hakkinda bilginiz varmi?90 kmh ve 120 kmh ile ortalama 100 km de kac litre yakit tuketiyor?
Hocam araba ile ilgili bütün fikrimi yazdım eğer ek bir sorunuz varsa seve seve cevaplarım

Yakıt ortalamam 8.5-9.5 ile geziyorum açıkcası her şey ayağınıza bağlı uzun yolda 90-120 gibi hızlarla gitmek imkansız ben uzun yolda 150 altına kolay kolay düşmüyorum.

http://www.oto-farm.com/2016/08/test-simsek-etkisi-opel-insignia.html?m=1

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hayır hiç bakmadım. Var mi önereceğiniz bir araç ?
hocam o paralara kesinlikle d segmenti araba düşünürüm alt sınıfa düşmenize gerek yok
dizel manuel olarak mondeo,insignia bakardım kesin aile kullanımı için bagajı küçük olsa da arka yaşam alanı ve kullanışlılığı ile mondeo daha önde ve konforu da daha iyi. İnsignia her opel gibi sürücüye yönelik bir araba ve kullandıkça kendini sevdiren bir araba.

eğer insignia ile ilgili bir sorunuz olursa bildiğim kadarıyla cevaplarım.

malkolingesas

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
21
10
595
Sağ olun teşekkür ederim. Insignia manuel arıyorum ama cok az secenek var. Bu ilandaki arac cazip gelmişti. Kayserideki manuel aracin onunde arkasinda tas izleri cok gibi.

malkolingesas

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
21
10
595
Cok sağ olun insignia manuel arıyorum fakat secenek cok az ankaradaki ilan cazip gelmisti sma jantları ve arkadaki süsleri hosuma gitmedi. Kayserideki aracinda cok tas izi var gibi duruyor bilemedim

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
Ben sizin yerinizde olsam 1.6Tdci mondeo bakardım.Motoru biraz daha güçsüz ancak iç mekan kalitesi olsun konforu olsun insigniadan üstündür.Fiyat olarak aynı seviyedeler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım