Assetto Corsa oynayanlar

Arda Celik

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
71
82
1,010
Çanakkale
Uzun suredir Assetto Corsa oynuyorum. Bu sene sinav senesi, oynamayi biraktim fakat simracers tr isimli siteyi oneririm. Benim oynadigim zamanlar 100 kisiyi gecen bir gruptuk simdi cok daha kalabalik olmustur. Sunucuda bol bol etkinlik ve yarislar duzenleniyor kesinlikle tavsiye ederim.

Direksiyon ve guclu bir sistem olmadan cok keyifli olmayacaktir yalniz. Satin alip pisman olabilirsiniz. En azindan gamepad kullanabilirsiniz. Ama klavyeyle keyfi cikmaz.

Mod indirmek icin de racedepartment sitesini oneririm.

Herkese iyi oyunlar.

Behic

Profesör
8 Eyl 2016
119
109
1,085
Bursa, Eskişehir
Uzun suredir Assetto Corsa oynuyorum. Bu sene sinav senesi, oynamayi biraktim fakat simracers tr isimli siteyi oneririm. Benim oynadigim zamanlar 100 kisiyi gecen bir gruptuk simdi cok daha kalabalik olmustur. Sunucuda bol bol etkinlik ve yarislar duzenleniyor kesinlikle tavsiye ederim.

Direksiyon ve guclu bir sistem olmadan cok keyifli olmayacaktir yalniz. Satin alip pisman olabilirsiniz. En azindan gamepad kullanabilirsiniz. Ama klavyeyle keyfi cikmaz.

Herkese iyi oyunlar.

Aynen öyle. Klavye ile oynayacaksanız kesinlikle almayın. Alırken PC'nizin durumunu da düşünün. Çünkü kolay oynanabilen bir oyun değil, güzel sistem ister.

Ha bide biraz DLC ister oyun çünkü online serverlara baktığımızda genelde kalabalık olanlar DLC'li serverlar. Ama DLC ler pahalı değil. :)

ahmetibis

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
17
19
595
İstanbul

Herkese iyi oyunlar.
Arkadaşa katılıyorum sürekli ligler ve speciel eventsler düzenleniyor. Ekip sağlam. Takım kurup yarışlara takım olaram katılabilme imkanı var. Otoparkcom ekibi kurulup yarışlara girilebilir

ahmetibis

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
17
19
595
İstanbul
İstanbul park modu uzun zamandır var fakat çok eksik bir pist. Zevk vermiyor. Nurburgring le idare ediyoruz. Simracerstr platformunda bu akşamki mazda mx5 cup yarışımız youtub e üzerinden yayınlanacak girip bakmanızı tavsiye ederimm

Degisik Kahya

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
39
14
595
Drift yapacaksak gelebilirim, steamde nicki aratırsanız büyük ihtimal bulursunuz. Bu arada o İstanbul park var ama biraz buglu yine de yapana teşekkürler.

ahmetibis

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
17
19
595
İstanbul
hop. arkadaşlar neredesiniz hiç hareket yok toplanalım yapalım etkinlik yada katıldığım etkinliklere girelim ?

zenesturhan

Profesör
7 Eyl 2016
180
246
1,185
Ankara
sizden de bekliyorum panpalar fotografları
Screenshot_bmw_m3_e92_drift_5-11-116-18-25-41.jpg
Screenshot_bmw_m3_e92_drift_5-11-116-18-56-18.jpg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım