KAPALI Audi A3 SB 1.0 TFSI Basic alınır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MiaKaiser

Profesör
8 Eyl 2016
73
149
1,060
Marka
BMW
merhaba arkadaşlar, audi makyajlı kasayla birlikte getirmeye başladığı 1.0 tfsi motorlu a3'ler için güzel bir kampanya yapmış. cumartesi gittiğimde sınırlı sayıda araba olduğunu söylemişlerdi, bugün ellerinde araç kalmamış. ekim sonunda yeni araçların geleceğini söylediler. kağıt üzerinde 1.0 tfsi motor 1.6 tdi'dan daha performanslı gözüküyor ama kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum. 84000 tl audi a3 için bana çok uygun geldi. sizce alınır mı? aracının donanım listesi
1cb334aef5b726d2fc013f7dbcfbf38e.jpg

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Tamam ama burada kendi butceni yonetirken yaptigin bir yanlis var. Arabani satip evin pesinati tamamlayacagin icin piyasasi hizli bir araba da degilse acil sattigin zaman ister istemez kaybedersin. Cunku likiditeye ihtiyacin var ve bunun icin elindeki tek enstruman araban. Yani bu aci tecrube tamamen senden kaynaklaniyor.

Son ana kadar ev alacağımızdan haberim bile yoktu. Yoksa bir sürü planım vardı. Ne turlar, ne Safariler planlamıştım.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,470
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Hımm anladım. Değerlere bakmadan konuşuyoruz herhalde Golften 5 cm uzun araba a3
hayır hocam biliyorum aracı kullandım da zaten şehir içinde ,bi A6 yı sokmak var şehir içine bide A3 ü.herkese bu cazip geliyor olabilir ama ben mesela şehir içinde bile uzun ve geniş araç kullanmayı seviyorum,almak isteyen arkadaş küçük araba seviyordur onun için söylüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım