KAPALI Babama Araba bakıyoruz limit 55000 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Merhaba
Babam, ev kredi taksidini bitirdi, ve artık kendine bir otomobil arayışı içinde. Merkezimizde SW ve Dizel kombinasyonu modeller var. Babama ne kadarda benzinliye yöneltmek istesemde malesef babamın sık sık Sivas'a gidip bagajı yükleme talepleri olduğu için biracık haklı. Ben bazı arabaları işratledim..
Babam Sw çok sever, daha öncede sw arabası olmuş, tadını almıştı. Memleket söz konusu olduğundan fiyat aralığına uygun suv araçlarda alabiliriz. Ama merkezimizde sorunsuz motor, tüketim ve hacim önemli.
LPG kesinlikle istemiyoruz. Benzinli otomobillerede karşı değiliz. Hatta bana kalsa, babamın yerinde olsam passat variant alırımda o konuda biraz çekimser.
Şimdilik beraber bakıp bulduğumuz ilk araba bu.. Gün ve gün araştırmaya devam . Sizde bulduklarınızı atarsanız , babama bir sunum hazırlarım .
Saygılarımla

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...108000km-de-masrafsiz-bakimli-585811615/detay

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,056
7
51,431
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhaba
Babam, ev kredi taksidini bitirdi, ve artık kendine bir otomobil arayışı içinde. Merkezimizde SW ve Dizel kombinasyonu modeller var. Babama ne kadarda benzinliye yöneltmek istesemde malesef babamın sık sık Sivas'a gidip bagajı yükleme talepleri olduğu için biracık haklı. Ben bazı arabaları işratledim..
Babam Sw çok sever, daha öncede sw arabası olmuş, tadını almıştı. Memleket söz konusu olduğundan fiyat aralığına uygun suv araçlarda alabiliriz. Ama merkezimizde sorunsuz motor, tüketim ve hacim önemli.
LPG kesinlikle istemiyoruz. Benzinli otomobillerede karşı değiliz. Hatta bana kalsa, babamın yerinde olsam passat variant alırımda o konuda biraz çekimser.
Şimdilik beraber bakıp bulduğumuz ilk araba bu.. Gün ve gün araştırmaya devam . Sizde bulduklarınızı atarsanız , babama bir sunum hazırlarım .
Saygılarımla

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...108000km-de-masrafsiz-bakimli-585811615/detay

i30 sw taş gibi bir modeldir, iyi bakıldıysa yıllarca sorun çıkarmaz. Tek handikapı var, maalesef dizel ekonomisini pek yaşatmaz. Yalnız ilandaki arabanın km düşürülmüş olabilir. Direksiyon simidiyle sürücü koltuğunun o kadar aşınmaması lazım.

55.000₺ para değil artık malum, o yüzden fazla model kalmıyor. Duster'lara da bakabilirsiniz. İhtiyaca göre 4x2 veya 4x4 bakılır. Bunlar dışında yüksek model Dacia Logan MCV ve Renault Clio SportTourer düşünebilirsiniz.
Edit:
Clio temiz duruyor.

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,300
1
9,452
4,970
kocaeli
Courier bakılabilir ama biraz alçak araba , köye falan gittiğinde rahat olsun diye yüksek bir araç alınabilir .

Duster olabilir , dokker olabilir (?) , Lodgy olabilir .

MPV , SUV , Minivan tarzı araçlar daha iyi olur o yaş grubuna .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
i30 sw taş gibi bir modeldir, iyi bakıldıysa yıllarca sorun çıkarmaz. Tek handikapı var, maalesef dizel ekonomisini pek yaşatmaz. Yalnız ilandaki arabanın km düşürülmüş olabilir. Direksiyon simidiyle sürücü koltuğunun o kadar aşınmaması lazım.

55.000₺ para değil artık malum, o yüzden fazla model kalmıyor. Duster'lara da bakabilirsiniz. İhtiyaca göre 4x2 veya 4x4 bakılır. Bunlar dışında yüksek model Dacia Logan MCV ve Renault Clio SportTourer düşünebilirsiniz.
Edit:

Clio temiz duruyor.

Babam dacia kullanmış, beğenmemiş. Duster çok istiyor ama kardeşimle ben istemiyorum.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,300
1
9,452
4,970
kocaeli
Diyorum 4x4 şantiye spech alalım diyorum, illa 4x2 olacakmış. 4x4 çok yakar diyor. Ya baba köye gidecen diyorum, bana sakar dağından odunmu çekecem, ne yapayım 4x4 dü diyor.
4x4 lerin 2ceker moduda var , problem yok :)

Saç jantli ambiance paket istiyorsunuz anladığım kadarıyla

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
Baba Sivasımız böğüdü böğüdü diyerek Sivas'ı incitmeden bence bi 4x4 aldırabilirsin. Bu konuma getirmeden babayı.
s-b6e7b5caa43c371ecf1655d9c81bb9ac5f787543.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım