Benim Pegasus'um Superb 2.0 TSI 4x4

candasm

Candas Minareci
Senkromeççi
10 Kas 2021
9
24
70
37
Bukres
Marka
Skoda
Merhaba,

Ailemiz genisleyince, cocuk koltuklari arkaya sigmaz oldu ve yeni arabamiza gecis yaptik. Acikcasi hem genis hem de benzinli fakat ikinci el F segment araclarin bakimini ustlenmek biraz korkuttu. E segmente de sigmadik 😒. Bu yuzden Superb'de karar kildim😎.

Eski arabam gibi bir depoyla 1000km yapmiyor ama her kirmizi isikta yuzumu gulduruyor 😇.

2016 Skoda Superb 2.0TSI(280ps) 4x4 L&K:

IMG_0392.jpg

Son düzenleme:

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,047
3
4,958
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
D segmentindeki en sevdiğim araç kendisi,aynı zamanda en mantıklı araç bana göre.

Şu hızlanmayı görünce insanın içi ekran başında çekiliyor,gerçekte kullanması da epey keyiflidir özellikle otobanda :) Hayırlı olsun aracınız kazasız belasız sürüşler.

candasm

Candas Minareci
Senkromeççi
10 Kas 2021
9
24
70
37
Bukres
Marka
Skoda
Konum Bükreş. Ne olacaktı ya ahahah😅
Hayırlı olsun , izliyoruz.

Ne masrafı olabilir ki F segmentin. Olsa da umrumda olmaz 25.000€'ya alıyorsun.
Teşekkürler. Benim olasılıktaki F segmentler ihtiyaç ve tercihlerime uymadı.

Bu Superb’den öncesinde 2020 2.0 TDI Style paket denemiştim, o böyle değildi 😅. Bundan çok memnunum 😊.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,393
2
3,030
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Merhaba,

Ailemiz genisleyince, cocuk koltuklari arkaya sigmaz oldu ve yeni arabamiza gecis yaptik. Acikcasi hem genis hem de benzinli fakat ikinci el F segment araclarin bakimini ustlenmek biraz korkuttu. E segmente de sigmadik 😒. Bu yuzden Superb'de karar kildim😎.

Eski arabam gibi bir depoyla 1000km yapmiyor ama her kirmizi isikta yuzumu gulduruyor 😇.

Ekli dosyayı görüntüle 37481

Hayırlısı olsun :) yalnız burada bir segment karmaşası olmuş sanırım. F Segment en büyük boy premium sınıfı temsil ediyor. Sizin aracınız D segmentinde yer alıyor. Bakım olarak da C ya da D segmenti arasında çok da fark etmez. Hemen hemen aynı maliyetler. Neden bakımı sizi korkuttu anlamadım.

candasm

Candas Minareci
Senkromeççi
10 Kas 2021
9
24
70
37
Bukres
Marka
Skoda
D segmentindeki en sevdiğim araç kendisi,aynı zamanda en mantıklı araç bana göre.

Şu hızlanmayı görünce insanın içi ekran başında çekiliyor,gerçekte kullanması da epey keyiflidir özellikle otobanda :) Hayırlı olsun aracınız kazasız belasız sürüşler.

Teşekkürler. Ben aslında a6 c7 avant bakıyordum ama içine çocuk koltukları ile sığamadım 😅.

Sizin eklediğiniz video is38 tedavisi yapılmış örneği, bunlar 4sn’ye altını rahatlıkla görüyorlar.

Bu da benim çektiğim kısa video:

candasm

Candas Minareci
Senkromeççi
10 Kas 2021
9
24
70
37
Bukres
Marka
Skoda
Hayırlısı olsun :) yalnız burada bir segment karmaşası olmuş sanırım. F Segment en büyük boy premium sınıfı temsil ediyor. Sizin aracınız D segmentinde yer alıyor. Bakım olarak da C ya da D segmenti arasında çok da fark etmez. Hemen hemen aynı maliyetler. Neden bakımı sizi korkuttu anlamadım.
Hayır, karmaşayı Superb yaratıyor aslında. Bana öncelikle arkak koltuk mesafesi lazımdı. Sonra herhangi bir özelliği ile ilgileniyordum. F segment de arka koltuk mesafesi ile ilgiliydi yoksa bagajları küçük ben sw tercih ederim 😅.

edit: Aslinda F segment aracin isletme giderleri desem daha dogru olurmus.

Son düzenleme:

Emre Aktas

Emre Aktaş
Elit Apaçi
20 Tem 2019
88
135
760
24
İstanbul
Marka
Volkswagen
Merhaba,

Ekli dosyayı görüntüle 37481
Hızlı aile babası arabası hayırlı olsun biz 1.4, 1.5 motorlarla devam :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım