Bim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
50 liraya bosch alana kadar 12 çift bundan almak mantıklı aslında. Nede olsa hepsi bozuluyor eninde sonunda.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Bir de yağmur kaydırıcı veya cila sürün ön cama. O zaman silecekler daha rahat kayar ve ömrü uzun olur.Bir de şampuanlı silecek suyu kodummu tamamdır.

myasinkavak

Profesör
9 Eyl 2016
55
61
1,010
31
İSTANBUL
Marka
Renault
Her araca uygun mu nedir ne değildir biraz açsaydık ya konuyu?
Anladigim kadariyla araçtan araca tek değişen şey uzunlugu, 18 20 22 bide 24 inc inc leri vardi benim aldigim Bim de. Bizim araç küçük sayilacak bi araba uzun olan silecege 22inc kisa olan silece 18 inc lik uyuyordu, segmentinin ustundeki arabalara uyacagini sanmam. Kalitesine gelirsek benim arabadaki eski silecek orjinalimi bilmiyorum ama yeni aldigim daha hafif geldi bana.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Yaklaşık 1 dolar ediyor yav. Benim anlamadığım şey bu nasıl bu kadar ucuz olabiliyor. Üreten ne kazanıyor? İthal eden ne kazanıyor? Bim ne kazanıyor?

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Yaklaşık 1 dolar ediyor yav. Benim anlamadığım şey bu nasıl bu kadar ucuz olabiliyor. Üreten ne kazanıyor? İthal eden ne kazanıyor? Bim ne kazanıyor?
Tahminimce tr üretimi idi bakmadim menşei'ne fakat size şöyle ornek vermek isterim annem çetinkayada çocuk giyim müdürü kâr yüzdesi yüzde 300 altında olan hiç bir ürünü satmıyorlar ve 10 15 liraya giyim satabiliyorlar arkadaşım tekstilci polo'ya ve lagost'a üretim yapıyorlar ve satış fiyatları montlarda dahi 15 dolar biz gidip mağazadan 500 liraya alıyoruz.

gokhanatesoglu

Profesör
27 Eyl 2016
182
161
1,085
Adana metrodan gecen hafta bosch marka silecegi 18 tl ye aldim tahminim adanaya ozgu bir durum degil butun metrolarda vardir ihyiyaci olanlarin bakmasini oneriyorum.

hakikionur

Panpa
Beta Programı
16 Eyl 2016
519
1,270
2,520
30
Marka
Volvo
ben geçen sene aldım vectraya 5 tl ye bir senedir taş gibi valla tavsiye olunur fp ürünü :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım