BMW 116i Nano Uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Herkese Merhaba ,

bu bölümde Arkadaşımız Hazarın aracına Gtechniq nano ürününü uyguladık, çoğu insan için bu tarz videolar sıkıcı oluyor, bu yüzden bu süreci biraz vlog kıvamında çekmeye çalıştım umarım hoşunuza gider , video tek bir günde çekildi, ve çekim için Osmo x3 ü kullandım Rode mikrofon ile.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Djı osmo ile yaptığınız çekimler güzel oluyor. Ama arabanın ön camı heavy dutch ile yapıştırdığınızda M3 gibi sert süspansıyonlu bir arabada seyir halinde milimlik titremeler insanı rahatsız ediyor. Bence Osmoyu bu şekilde videolarda ve dış çekimlerde kullanmanız daha başarılı sonuçlar vermiş. Ayrıca ben sizden Almanyadan İzmire Sılayolu diye tabir edilen yolculuktaki çekimlerinizi bekliyorum. Sizinde dediğiniz gibi Vlog bile olsa araba yıkama videoları sarmıyor. Sonucta istasyonlarda 1 lira ile çalışan kostikli köpükler, boya kaldıran basınçlı sular, bunların önünde sıra bekleyen tüplenmiş Porsche Panaremalar, Range roverlar var. :)

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Djı osmo ile yaptığınız çekimler güzel oluyor. Ama arabanın ön camı heavy dutch ile yapıştırdığınızda M3 gibi sert süspansıyonlu bir arabada seyir halinde milimlik titremeler insanı rahatsız ediyor. Bence Osmoyu bu şekilde videolarda ve dış çekimlerde kullanmanız daha başarılı sonuçlar vermiş. Ayrıca ben sizden Almanyadan İzmire Sılayolu diye tabir edilen yolculuktaki çekimlerinizi bekliyorum. Sizinde dediğiniz gibi Vlog bile olsa araba yıkama videoları sarmıyor. Sonucta istasyonlarda 1 lira ile çalışan kostikli köpükler, boya kaldıran basınçlı sular, bunların önünde sıra bekleyen tüplenmiş Porsche Panaremalar, Range roverlar var. :)

Tesekkür ederim :) Sila yolunu kayit altina almadim 33 saat sürdü , ve araci ben kullandigim icin cekime vakit ayiramadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım