BMW 3 KASA YADA 1 KASA HAKKINDA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yucelcan16

Taklacı Güvercin
4 Ara 2017
26
9
295
Bi tane technology paket 2014 model 116i al gec, leon ne ya, her bindigimde millet niye bu araba yerine bmw 1 almiyor diyorum. 1 in tek eksi yonu ic hacim, onun disinda her sey ideal ve insani simartiyor.

Arkadasim 170 lik 118i satiyor, urban line, cruise falan da var, dusunursen yardimci olurum. Arac 100 binde yalniz.
Hemen alabilsem düşünürüm :)

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Çok teşekkür ederim anlaşılır bir şekide anlatmışsınız zaten şuanda 1 serisine yeter gücüm eğlenceli şekilde yan verebiliyorsa yeterli :) virajlarda tebesüm varsa sıkıntı yok beni tek düşündüren 136 hp olması çok takmıyorum ama kasa ağır gelirmi diye korkmuyor değilim yakıt zaten leondan fazla yakar tahminim keyif alacaksam yakıtta 8 lt falansa değer yani yaksın 8.2 falan 8.5 falan sakin kullanımda zaten düşürebiliyorum genelde 7 falan yapabilirim heralde BURSA da :)

1 kullanirken araba kendi 16 jantlariyla 205 tabana sahipti, lastikler 20binde geldi ve gayet tebessume muasittiler, hele islakta cok ogretici oluyordu. Daha sonra 18 jantla 225tanana(pzero) gectim. Lastikler okadar tutuyordu ki hizli kalkerken bogma bile yasadim motor resmen bu bana cok dedi.Ustam da yorar diye uyardi, islak olmadikca virajda ray gibi gidiyordu araba anlayacağınız.Kis gelsin de 16lara doneyim der olmustum. Belki ekonomi bazli bi 18 bunu yapmaz ama jant degistirmeyi düşünüyorsanız o konuyu hic dert etmeyi. Ani bozmayla gayet güzel isler çıkarıyordu. Araba gayet dengeli olduğundan korkutmuyordu da.

yucelcan16

Taklacı Güvercin
4 Ara 2017
26
9
295
1 kullanirken araba kendi 16 jantlariyla 205 tabana sahipti, lastikler 20binde geldi ve gayet tebessume muasittiler, hele islakta cok ogretici oluyordu. Daha sonra 18 jantla 225tanana(pzero) gectim. Lastikler okadar tutuyordu ki hizli kalkerken bogma bile yasadim motor resmen bu bana cok dedi.Ustam da yorar diye uyardi, islak olmadikca virajda ray gibi gidiyordu araba anlayacağınız.Kis gelsin de 16lara doneyim der olmustum. Belki ekonomi bazli bi 18 bunu yapmaz ama jant degistirmeyi düşünüyorsanız o konuyu hic dert etmeyi. Ani bozmayla gayet güzel isler çıkarıyordu. Araba gayet dengeli olduğundan korkutmuyordu da.
Bakalım sizlerin sayesinde alcam sanırım :)

yucelcan16

Taklacı Güvercin
4 Ara 2017
26
9
295
Beyler peki 1.16 d nasıldır ya 2 3 gündür görüyorum makyajlı kasasını gözüme baya hoş geldi . Alt devirler torktan canlıda olur yanlamalar zevkli olur :) bilemedim şimdi alıp pişman olurmuyum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,282
45,924
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Beyler peki 1.16 d nasıldır ya 2 3 gündür görüyorum makyajlı kasasını gözüme baya hoş geldi . Alt devirler torktan canlıda olur yanlamalar zevkli olur :) bilemedim şimdi alıp pişman olurmuyum
1425 kg ve 270 torku var o motorun. Uçup kaçmaz, ortalamaya yakın veya belki ortalamanın biraz altı bir performans gösterir. Açıkçası ekonomik olsun, trafikte bol vakit geçireceğim veya çok km yapacağım demediğin sürece benzinli motorları tercih etmek daha yerinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım