BMW araçlar hakkında..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alperen Cihan

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
16
4
595
Çorum
Sevgili arkadaşlar, yakın zamanda sizlerinde değerli fikirlerini alarak bir 2011 model 320d aldım. aracımdan çok memnunum ve sizlere de bana bu fikri verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ancak bmw araçların hakkında bilmediğim e kasaların ve f kasaların neden bu kadar farklı fiyatlarda olduklarıdır, hala merak ediyorum ve internette bu konu ile ilgili pek bilgi bulamadım, bilenlerin yardımına açığım. Şimdiden Yorumlarınız için teşekkür ederim

Son düzenleme:

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Sevgili arkadaşlar, yakın zamanda sizlerinde değerli fikirlerini alarak bir 2011 model 320d aldım. aracımdan çok memnunum ve sizlere de bana bu fikri verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ancak bmw araçların hakkında bilmediğim e kasaların ve f kasaların neden bu kadar farklı fiyatlarda olduklarıdır, hala merak ediyorum ve internette bu konu ile ilgili pek bilgi bulamadım, bilenlerin yardımına açığım. Şimdiden Yorumlarınız için teşekkür ederim
Sonuçta yeni model yeni motor, başka bi açıklaması yok

Alperen Cihan

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
16
4
595
Çorum
komple farklı arabalar olduğu için olabilir mi?
Hocam anladım ama fiyat ciddi şekilde oynuyor, bende bunu anlamaya çalışıyorum, firmalar sanki kullanıcıyı soğutmak için 2-3 yılda bir yeni kasa diyerek bambaşka bir fiyat sunuyolar. vergilerin durumunu söylemeye gerek bile yok. kızıyorum bu düzene be hocam :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Hocam anladım ama fiyat ciddi şekilde oynuyor, bende bunu anlamaya çalışıyorum, firmalar sanki kullanıcıyı soğutmak için 2-3 yılda bir yeni kasa diyerek bambaşka bir fiyat sunuyolar. vergilerin durumunu söylemeye gerek bile yok. kızıyorum bu düzene be hocam :)

Yeni kasa dedikleri kasa komple değişiyor 3-4 yılda bir olan ise makyaj deniliyor firmaya bağlı olarak detaylı veya yüzeysel olarak makyajlanıyor

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Almış olduğunuz E kasanın F'den çok da farklı olmadığına kendinizi inandırıp mutlu olmak istiyorsunuz sanırım :)

Son düzenleme:

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Bildiğim kadarıyla E kasaların son modellerinde kullanılan 2 litrelik dizel motor yeni nesil olan. Bunun dışında neredeyse her şey F kasadan farklı. Şasi, şanzıman, direksiyon sistemi, elektronik aksamlar zart zurt, tek değişen kasa değil anlayacağınız. O yüzden fiyat farkı normal.

Yalnız bir konuda size hak veriyorum, Türkiye'de ikinci el araba konusu şaka gibi. Adam aldığı arabayı 0 fiyatına satmaya bile çalışıyor, alan da vardır onu eminim. Ya da ne bileyim böyle kasa değişikliklerinde uçuk fiyat farkı ortaya çıkarabiliyorlar. Ama bu firmadan ziyade ikinci el piyasasının saçma olması. Hem senelerce arabayı kullanmak istiyor, hem de satarken arabası değer kaybetmesin, aldığı fiyata yakın satsın istiyor. Sonra 2000 model arabalara 35-40k değer biçiyorlar. İnsan sinirlenmeden edemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım