KAPALI Bmw & Mercedes ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Herkese hayırlı ramazanlar Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin inşallah

Direk daliyim konuya ben
Öncelik kesinlikle dizel ama bir ihtimal benzinli olabilir

15bini geçmeyen,16-17de olabilir,180-200bin tl civarı araç bakıyoruz audi olmayacak.
Kafamdakiler:
-318i
-320i ED
-c200d
-c180
Aile aracı olacağından öncelik Yalıtım ve konfor olacak:
320i ile 170lik olan,318i 3 silindirli olanın yakıtı fazla fark eder mi ? Gidişat pek önemli değil.

İkinci sorum ise bazı yerlerde örnek otopark c180 testinde konfor yalıtım iyi değil deniliyor ama bazı kanallarda ise c180 c200d için konfor yalıtım F30dan iyi deniliyor hangisine güvensem kararsız kaldım..

İyi forumlar

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Kendi teklif formumu bulamadım ancak benimkinde de şöyle bir seçenek mevcut. Ama bu magnetic ride değil
Audi süspansiyonu ikiye ayırmış; normal süspansiyon sistemi olan dinamik süspansiyon (hem spor kullanıma hem konfora ayak uydurabildiği için böyle bir isim seçmişler), diğeri de 20 mm daha alçak ve daha sert olan spor süspansiyon. Opsiyon listesinde o yüzden dinamik süspansiyon işaretli yani. Bunlardan ayrı bir de adaptif süspansiyon var, onu alınca drive select süspansiyonda etkisini gösteriyormuş. Şu alttaki linkte öyle yazıyor en azından.

https://www.audiworld.com/articles/the-audi-a4-dynamic-suspension/

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Audi süspansiyonu ikiye ayırmış; normal süspansiyon sistemi olan dinamik süspansiyon (hem spor kullanıma hem konfora ayak uydurabildiği için böyle bir isim seçmişler), diğeri de 20 mm daha alçak ve daha sert olan spor süspansiyon. Opsiyon listesinde o yüzden dinamik süspansiyon işaretli yani. Bunlardan ayrı bir de adaptif süspansiyon var, onu alınca drive select süspansiyonda etkisini gösteriyormuş. Şu alttaki linkte öyle yazıyor en azından.

https://www.audiworld.com/articles/the-audi-a4-dynamic-suspension/

Eyvallah bunu gormemistim bakacagim

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
6binde araba be ne sakıncası olur ki

Valla cok sey olabilir. Bagcilar’dan (galeri) araba alinmaz diye bir laf vardir piyasada, adi cikmis bir kere. Bazi galeriler bile Bagcilar’dan sakin araba alma diyorsa vardir bir bildikleri :)
Tabi bir sey olmayabilir de. Ben duydugumu soyluyorum. Piyasa fiyatinin altina temiz gibi gozuken cek,senet ve takasla satilan bir cok araba var..Bilemiyorum :)

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Arabayı alırsanız neden aynı açıdan 2 şer 3 er tane fotoğraf koymuş onu sorar mısınız? Hep merak etmişimdir bunu
Valla cok sey olabilir. Bagcilar’dan (galeri) araba alinmaz diye bir laf vardir piyasada, adi cikmis bir kere. Bazi galeriler bile Bagcilar’dan sakin araba alma diyorsa vardir bir bildikleri :)
Tabi bir sey olmayabilir de. Ben duydugumu soyluyorum. Piyasa fiyatinin altina temiz gibi gozuken cek,senet ve takasla satilan bir cok araba var..Bilemiyorum :)
işi garantiye alalım ozaman başka arabamı yok :)

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
868
2,031
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
2 arabamızıda bağcılardan galeriden aldık. düzgün esnafıda var çakalıda var dikkatli olmak lazım

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Peki ne alırdınız tavsiye istiyorum premium almayı düşünüyoruz mümkünse dizel olucak düşük km’li
demek istediğim hangi marka modeli alacaksanız dolusunu alın sonra kullanırken pişman olursunuz 3 serisi için 40. yıl mesela 3 serisinin dizeli de çok mantıklı değil fiyat farkı çok vergi dilimi bir üste çıkıyor bakımları pahalanıyor vs vs benzinli de ağırlık ve gücüne kıyasla çok yakıyor sayılmaz

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
demek istediğim hangi marka modeli alacaksanız dolusunu alın sonra kullanırken pişman olursunuz 3 serisi için 40. yıl mesela 3 serisinin dizeli de çok mantıklı değil fiyat farkı çok vergi dilimi bir üste çıkıyor bakımları pahalanıyor vs vs benzinli de ağırlık ve gücüne kıyasla çok yakıyor sayılmaz
Vergi sıkıntı değil,bana kalsa ben zaten benzinli alıcam luxury line veya 40th paket,peder dizel istiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım