AÇIK C20XE biraz problemlerim ve yardıma ihtiyacım var

bartubarut

Bartu BARUT
Takipçi
31 Ağu 2022
2
0
10
22
çorlu
Marka
Opel
93 astra f gsi c20xe sahibiyim,araç benden önceki sahibinde lpgde kullanılmış ben ise benzinde kullanıyorum.2,5devirde bi tekleyip daha sonra kendine geliyor biraz daha üst devirlerde tekleme yapıp daha sonra o devirde takılı kalıp boğuluyor gitmek istemiyor.Tekirdağ çorludayım bir ustamıza götürdüm araca motor tesisatı yapılacak dedi,tespit yapmaya çalışırken gaz verdik boşta kesiciye girmediğini fark ettik zaten üst devirlere de boğulduğu için ben çıkamıyorum :/.Manuel olarak arıza okumayı denedim astra f lerde sanırım sigorta panelinin orada fakat iki soketi şase yaptırmama rağmen kontağı açtığımda arıza ışığı yan sön yapmak yerine sürekli yanık kaldı.Aracı çok seviyorum ama bu olaylar yavaş yavaş kendinden soğutuyor yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
imkanınız olduğunda maslak oto sanayiye götürün. Eğer ustalar tekte ateşlemede yakıt beslemede filan spesifik bir şey göremediyse bence beyin tarafına odaklanın.

bartubarut

Bartu BARUT
Takipçi
31 Ağu 2022
2
0
10
22
çorlu
Marka
Opel
maalesef ki imkanım yok fakat imkan yaratmaya çalışacağım yüksek ihtimalle beyinden çıkacak ama hayırlısı ilginiz için teşekkür ederim
imkanınız olduğunda maslak oto sanayiye götürün. Eğer ustalar tekte ateşlemede yakıt beslemede filan spesifik bir şey göremediyse bence beyin tarafına odaklanın.

boşuna motor elektrik tesisatına da para vermek istemiyorum umarım pazar gününe kadar net olarak bilgi verebilecek birisi çıkar

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım