Cam filmi tavsiyeler

19052323

Profesör
20 Eyl 2016
226
72
1,035
Merhaba arkadaşlar, cam filmi taktırmayı düşünüyorum, daha önce llumar atr serisi kullanmıştım memnundum yine aynı seri taktırmayı düşünüyordum, armut.com'da ilan verdim gelen tekliflerden bir tanesi 3m obsidian serisi içindi ve fiyat teklifi veren yer 1250tl teklif verdi, llumar'i da yetkili satıcısında yaptırmayı düşünüyordum onlar da 1750tl teklif verdi acaba bu iki seri arasında hangisi daha iyidir ve 3m olanın orijinal olup olmadığını anlamanın bir yolu var mı? Ve siz hangisini tavsiye edersiniz?

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,730
6,805
4,070
Istanbul
Marka
Volkswagen
Son üç arabama;
-Biri noname bir film,
-Diğeri Avantgarde marka bir ürün,
-Son yaptırdığımda serviste 3M marka ürün kullandıklarını söylediler. Kataloğundan falan seçtim tonunu vs.
Yetkili servis orijinaldir inş dedim geçtim.
%30 indirim hakkım vardı serviste onu da kullanınca 710₺'ye geldi.

Bu arada diğer filmlerde de hiç sorun yaşamadım. Isıyı kesiyor görüş kaybı yaşatmıyorlardı.

Yani kısaca çokta şaapmamak lazım.
Llumar'da diretmenin çok gerekli olduğunu düşünmüyorum. Önemli etkenlerden biri işçilik, film kalitesinin yanında ona daha çok takılmak lazım.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,037
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Ben Winplustan yaptırdım,film gayet güzel kaliteli fakat yapan yerin işçiliği çok önemli,iyi temizleme yapmadıkları için filmlerde baloncuklar kaldı ufak tefek.

19052323

Profesör
20 Eyl 2016
226
72
1,035
Ben Winplustan yaptırdım,film gayet güzel kaliteli fakat yapan yerin işçiliği çok önemli,iyi temizleme yapmadıkları için filmlerde baloncuklar kaldı ufak tefek.
Kesinlikle katılıyorum işçilik önemli önceden yaptırdığım yerden çok memnundum fakat şu aralar randevu vermiyor genel bir doluluk var filmcilerde başka bir yer buldum puanlaması 4,9 artık bakalım

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Astra J ye yeni film yaptırdım. Llumar maslak'ta hususi yaptırdım. Atr15 yaptırdığım film, en koyunun bir açığı. Normalde biliyorsundur sadece fitili sökerek yapıyorlar, ancak maslakta kapı döşemeleri tamamen sökülüp, camın tamamına yapıldığı için orayı tercih ettim.
Arabayı alırken camı hemen açabilirsin deyip benim pek güvenemem ama orada ki arkadaşın hemen açması vs değişik olaydı. Yaptığı işin arkasında duruyor gibiler. Tavsiye ederim, şimdilik epey memnunum. Aşağıya bir fotoğraf ekliyorum.
Yağmurda, gece vs bir çok şekilde deneme şansım oldu. Bir görüş engeli oluşturmadığını düşünüyorum.

IMG_3214.JPEG

20BE54CE-A093-484E-B6E2-6A5BC54ABFD9.jpeg

Son düzenleme:

19052323

Profesör
20 Eyl 2016
226
72
1,035
Astra J ye yeni film yaptırdım. Llumar maslak'ta hususi yaptırdım. Atr15 yaptırdığım film, en koyunun bir açığı. Normalde biliyorsundur sadece fitili sökerek yapıyorlar, ancak maslakta kapı döşemeleri tamamen sökülüp, camın tamamına yapıldığı için orayı tercih ettim.
Arabayı alırken camı hemen açabilirsin deyip benim pek güvenemem ama orada ki arkadaşın hemen açması vs değişik olaydı. Yaptığı işin arkasında duruyor gibiler. Tavsiye ederim, şimdilik epey memnunum. Aşağıya bir fotoğraf ekliyorum.
Yağmurda, gece vs bir çok şekilde deneme şansım oldu. Bir görüş engeli oluşturmadığını düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 39882
Maalesef Ankarada oturuyorum benim eski aracıma yaptırdığım yer de yan camları komple söküp filmi yapıp geri takiyordu

19052323

Profesör
20 Eyl 2016
226
72
1,035
Atr 15 nasıl sizce? ben atr 20 ve 15 arasında kaldım eskiden ön camlarda atr 35 arka camda atr 20 kullanmıştım

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Maalesef Ankarada oturuyorum benim eski aracıma yaptırdığım yer de yan camları komple söküp filmi yapıp geri takiyordu
Ankara'da dikkatimi çeken crown detailing vardı. Film kesme makinesi ile tam kesiyor falan işleri vardı. Nasıldır test etmedim ama fiyat alınabilir bence. Solargard kullanıyordu galiba o.

Atr 15 nasıl sizce? ben atr 20 ve 15 arasında kaldım eskiden ön camlarda atr 35 arka camda atr 20 kullanmıştım

Atr15 tam kararında oldu bence. Ben 05 ile 15 arasında kalmıştım. Ancak ailemde ara sıra kullandığı için 15 yaptırma kararı aldım. Focusumda atr20 var muhtemelen. Bence 15 daha tatlı oldu.

Son düzenleme:

19052323

Profesör
20 Eyl 2016
226
72
1,035
Ankara'da dikkatimi çeken crown detailing vardı. Film kesme makinesi ile tam kesiyor falan işleri vardı. Nasıldır test etmedim ama fiyat alınabilir bence. Solargard kullanıyordu galiba o.

Atr15 tam kararında oldu bence. Ben 05 ile 15 arasında kalmıştım. Ancak ailemde ara sıra kullandığı için 15 yaptırma kararı aldım. Focusumda atr20 var muhtemelen. Bence 15 daha tatlı oldu.
Fikir için teşekkür ederim

Oguzhan B.

Oguzhan
Senkromeççi
7 Şub 2024
16
2
70
27
İstanbul
Marka
Opel
Arkadaşlar İstanbul içinde kaliteli ve işçiliği iyi olan bildiğiniz Cam filmi yapan var mıdır acaba? Llumar falan gibi üst düzey markalar değil de daha ortalama bir şeyler düşünüyorum. Onlar şu an bütçemi aşıyor.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,037
3
4,934
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Arkadaşlar İstanbul içinde kaliteli ve işçiliği iyi olan bildiğiniz Cam filmi yapan var mıdır acaba? Llumar falan gibi üst düzey markalar değil de daha ortalama bir şeyler düşünüyorum. Onlar şu an bütçemi aşıyor.

Çekmeköy'de Solarkun-Xpel var tavsiye ederim,3 sene önce çok uygun fiyata yaptırmıştım çok memnunum.Ben ön cam dahil tüm camlara yaptırdım.Uygulama yapıldıktan sonra zaten 2 yıl işçilik ve uygulama garantisi,5-10 yılda uygulanan ürüne göre ürün garantisi veriyorlar,benim filmlerde ufak tefek işçilik kusurları hariç herhangi bir solma,atma,kabarcık vs olmadı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım