Chrysler Voyager ve Grand Voyager

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Herkese iyi forumlar. Bu iki modelden birini alacağız. 1995-2000 model aralığında olacak gibi. Sizlerin bu araba ile tecrübeleriniz, bilgileriniz var mı? Biraz bu arabayı anlatırsanız sevinirim. İleride bu arabyı alacak başka kişiler için de bir rehber olsun. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

images.jpg
indir.jpg

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Amerikan minivanları hep merak etmişimdir. Eğer alırsanız garajda bir inceleme güzel olabilir. Sleeper olarak yapan arkadaşlar var yurtdışında. Varsa bilen bende merak ediyorum. takibe aldım bu konuyu :)

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Amerikan minivanları hep merak etmişimdir. Eğer alırsanız garajda bir inceleme güzel olabilir. Sleeper olarak yapan arkadaşlar var yurtdışında. Varsa bilen bende merak ediyorum. takibe aldım bu konuyu :)
Aldığımız zaman kesinlikle konusunu açacağım. Ve youtube'de vs. pek incelemesini de bulamadım ayrıca bir video da çekmeyi düşünüyorum biraz tecrübelendikten sonra.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım