Civic FD7 1.8 Performans Amortisör+Yay seçimi

alibaskurt

Ali Yağız Başkurt
Düz Yol Gazcısı
4 Ocak 2021
5
3
145
19
Tekirdağ, Şarköy
Marka
Honda
Dostlar merhaba babam araba için amortisör+yay takımı bakmamı istedi, karnımda kelebekler uçuştu ve benimde kafamdaki bulutta anında Sinan reisin Koni+Eibach sözü canlandı.
Bizim araç için önerebileceğiniz performans yay amortisör takımı var mıdır ? Araba yavaş yavaş bana geçicek minik minik dizmeye başlayalım. (Orijinalden farksız yada bir damla alçak olması gerekki babacığım geri yollatmasın ileride 17 jant takacağım bir sorun teşkil etmez herhalde)
1612732419964.png

Son düzenleme:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Orijinal süspansiyona 3.5cm spor yay yeterli olur, vogtland eibach gibi.
Spor süspansiyon düşünüyorum illa olsun isterseniz o da markalı ama coilover gibi ayarlı olmayanlardan biri yeterince iş yapar ama onlar 5cm yayla kullanılıyor diye biliyorum fark edilir ve sert olabilir.
17 jant konusu da eğer üstünde 16 varsa 1 inç çok bir şey değiştirmez diye düşünüyorum ama yine de net konuşmak için arabayı tanımak nasıl tepki vereceğini tahmin edebilmek gerek.

Son düzenleme:

alibaskurt

Ali Yağız Başkurt
Düz Yol Gazcısı
4 Ocak 2021
5
3
145
19
Tekirdağ, Şarköy
Marka
Honda
Orijinal süspansiyona 3.5cm spor yay yeterli olur, vogtland eibach gibi.
Spor süspansiyon düşünüyorum illa olsun isterseniz o da markalı ama coilover gibi ayarlı olmayanlardan biri yeterince iş yapar ama onlar 5cm yayla kullanılıyor diye biliyorum fark edilir ve sert olabilir.
17 jant konusu da eğer üstünde 16 varsa 1 inç çok bir şey değiştirmez diye düşünüyorum ama yine de net konuşmak için arabayı tanımak nasıl tepki vereceğini tahmin edebilmek gerek.
hocam amortisörler bitti komple değiştiriyoruz ondan sordum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım