Çocukluk hayaliniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Küçük yaşlarda imrendiğiniz büyüyünce alacağım dediğiniz araba hangisi?

ferrari-enzo-02.jpg

Benim Ferrari Enzo'ydu hatta babam oyuncağını almıştı akülüydü hala duruyor.

Daha sonraları M3 CSL oldu halende öyle ama Enzo her zaman içimdedir.

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Çok saçma olabilir ama Megane 2 O zamanlar fazla arabalardan anlamıyordum ondan heralde

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
hâlâ imrenirim. almam imkansızın üzerinde bir şey. uzaktan uzağa bir görsem yeter.. geçen sene delorean ile dünya turuna çıkmış bi alman grup ile delorean türkiye hayranları sayesinde delorean buluşması olmuştu ama ona da gidemedim.
7.jpg

Son düzenleme:

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Baya düşündüm ama bulamadım ya. Hiç bişey hayal etmez mi insan. O kadar da NFS oynamışlığım var. Ruhum fakirmiş daha o zamandan.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Çocukken ilgi duyduğum araçları satın almayı bırakın görme şansım bile çok az. Ferrari F40, F50, McLaren F1 gibi. Şuan ise aşağıdaki arkadaş, alana kadar rahat yok :D6.jpg

Ahmet.bh

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
33
4
595
İstanbul
Babam o yıllarda renault bayisi sahibi oldugundan çokça gördüğüm megane coupe idi sahip olmak istediğim araç. 97 98 senesinde olan sarı renklilerden..

edit: tabi bir de safrane efsanesi vardı ki anlatılmaz yaşanır diyeyim..

Son düzenleme:

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Aynen bu transporter dizisinden chris vance oynuyor. Diziyi izleyenler bilir oyuncu kadrosuna a8 i de yazmalılarmış. Her sahnede bu araç :))
Kadroda A8L W12, A8 4.2 Tdi, A6 4.2 Tdi var, birde ölen tamircinin sürekli yanında duran kırmızı cabrio R8 V10 tabii ki. Ayrıca Violante Placido ablamızın gözlerinin hastasıyız. Bkz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım